İninal kart rezilliği

İninal kendi kendini bitirmeye devam ediyor. Para tatlı geldi herhalde insanları soymaya başladılar. Yaşınız 18'in altında bile olsa banka kartı çıkartın rahat edin. Abuk subuk ücretler yok, böyle aptal sıkıntılar yok. Staj nedeniyle mecbur banka kartı çıkartmıştım ailemle geçen yıl, gerçekten İninal tam bir çile ve amelelikten ibaretmiş onu çok iyi anladım.

Aynısı sorunu Playstation Store'da yaşadım, kartımdan para çekilmişti ama oyun hesabıma eklenmemiş idi, İninal'ı aradığım zaman bana sorun Playstation Store'da bizlik bir sorun yok demişlerdi. Playstation destek ekibini aradığımda ise bize ödeme yapılmamış büyük ihtimalle ödemeniz provizyonda kalmıştır demişlerdi. İninal'ı bir kaç kere aradıktan sonra hatalarını kabul etmişlerdi, ödemenin provizyonda kaldığını onaylamışlardı ama parayı 12 iş günü geçmesine rağmen ödemiyorlardı, neymiş bu süre 3 ayı bulabilirmiş istersem mahkemeye gidebilirmişim. Bende bunun üzerine Şikayetvar.com üzerinden İninal hakkında detaylı bir şekilde şikayet yazdım, 1 gün sonra bize sorununuzu anlatan mail atın diye cevap yazdılar. İninal'a mail attım atmasına ama 7 gün geçmesine rağmen adamlarda herhangi bir tık yoktu ne olumlu nede olumsuz geri dönüş yapıyorlardı, bende bunun üzerine Şikayetvar.com'a mail attım sağ olsunlar onlar firmayla iletişime geçtiler. Aynı gün İninal'a bir daha mail attım beni uğraştırmayın ya olumlu yada olumsuz geri dönüş yapın diye, aynı gün ödeyemedikleri parayı hesabıma yatırdılar. Parayı 39 gün sonra hesabıma geri yatırdılar.

Aynısı sorunu Playstation Store'da yaşadım, kartımdan para çekilmişti ama oyun hesabıma eklenmemiş idi, İninal'ı aradığım zaman bana sorun Playstation Store'da bizlik bir sorun yok demişlerdi. Playstation destek ekibini aradığımda ise bize ödeme yapılmamış büyük ihtimalle ödemeniz provizyonda kalmıştır demişlerdi. İninal'ı bir kaç kere aradıktan sonra hatalarını kabul etmişlerdi, ödemenin provizyonda kaldığını onaylamışlardı ama parayı 12 iş günü geçmesine rağmen ödemiyorlardı, neymiş bu süre 3 ayı bulabilirmiş istersem mahkemeye gidebilirmişim. Bende bunun üzerine Şikayetvar.com üzerinden İninal hakkında detaylı bir şekilde şikayet yazdım, 1 gün sonra bize sorununuzu anlatan mail atın diye cevap yazdılar. İninal'a mail attım atmasına ama 7 gün geçmesine rağmen adamlarda herhangi bir tık yoktu ne olumlu nede olumsuz geri dönüş yapıyorlardı, bende bunun üzerine Şikayetvar.com'a mail attım sağ olsunlar onlar firmayla iletişime geçtiler. Aynı gün İninal'a bir daha mail attım beni uğraştırmayın ya olumlu yada olumsuz geri dönüş yapın diye, aynı gün ödeyemedikleri parayı hesabıma yatırdılar. Parayı 39 gün sonra hesabıma geri yatırdılar.

Banka kartından temizi yok. Bu kartlar sapıttı artık iyice. 18 yaş altı olsanız bile anneniz ile veya babanız ile gidip banka hesabı açtırın değmez bu çilelere.

Tam paradan ümidimi kesmiştim daha kafaya takmıyordum zaten vermeyecekler diyordum, ama son attığım maillerle aynı gün içinde parayı geri ödediler. O yüzden peşini bırakma.

@Akerfeldt 18 yaşımı geçeli çok oldu :), staj dönemimden kalma Garanti Paracard kullanıyorum normalde zaten ama Playstation Store'da şuanda sadece İninal geçiyor o yüzden yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar az önce tekrar aradım ve bu hafta içinde sorunu çözüceklerini söylediler. Ek olarak artık by lanet kartı kullanmıyorum. Papara kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı