İninal Kartta Başıma Gelen Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Demin Pttmatik aracılığı ile 70 TL yükledim. Bakiyemde para gözüktü ve hazır gitmişken kartın üzerindeki son 4 hane olan şifreyi de değiştirdim. Sonra eve geldim. Hepsiburada adresinden bir ürün alacaktım. Ancak ''Güvenlik işleminiz bankanız tarafından gerçekleştirilemiyor. Lütfen tekrar deneyiniz.'' diye yazı ile karşılaştım.

Sorun ne bilmiyorum. Ne olduğunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oraya yazmıştım ama cevap gelmedi daha. İNG Bankı aradım. Kartın banka ile ilgisi yokmuş yardım edemiyorlarmış. Ama güvenlik için İng Bank'tan geliyor güvenlik kodu. Anlamadım gitti. 2 saattir aynı sorun ile karşı karşıyayım. Olan paraya olacak ona üzülüyorum. Düzelir umarım. :(

Sorun düzeldi. 3D secure güvenlik için bu kartta zorunlu bir ödeme şekli. Sanıyorum ki şifremi değiştirdiğim için bir onay süresi var. Tıpkı kartı ilk aldığınızda kartı tanıttığınız gibi... Ama şifre değişikliğinde onay süresi gibi bir bilgi görmedim. Başka bir şeyden de kaynaklanmış olabilir.Sadece tahminde bulunuyorum. Demin tekrar denedim. Sorunsuz bir şekilde telefona kod geldi ve internette doğrulama kodunun olduğu yere yazınca işlem gerçekleşti.

Konu çözüme ulaşmıştır. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı