INNO3D 2080 Ti vs MSI Ventus 2080 Ti

Paranın yettiği kadar ASUS ya da MSI markalı al, saçma sapan markalardan ucuza almamanı öneririm. INNO3D ilk kez duydum, bir de Galaxy mi öyle saçma sapan şeyler vardı, alma.
Bilmeden konuşmayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
INNO3D ve Galax bildiğim kadarıyla iyi ve bilindik markalar, sadece bizim ülkemizde faaliyet göstermiyorlar sanırım yanılıyorsam düzeltin. ASUS ve MSI'dan tek farkı bu sanırım normal bilindik markalar diye biliyorum.

Kutu uzerinde chill falan yazmiyor. Link
Bu da Ventus Link

Belirtmeyi unuttum ama urunler 2. el arkadaslar.
Neden bu kadar ucuza sattiklari icin suphelendim.
Ve dedigim gibi bu urunler hakkinda İngilizce inceleme video/blog yazilarinda cok sey bulamadim ama isinma sorunu var diye bir iki yerde gordum. Acaba ondan mi kurtulmak icin ucuza satiyorlar dedim kendimce.

Normalde sifir olarak 2070 Super almayi dusunurken aklimi kurcaladi su an.

Kutu uzerinde chill falan yazmiyor. Link
Bu da Ventus Link

Belirtmeyi unuttum ama urunler 2. el arkadaslar.
Neden bu kadar ucuza sattiklari icin suphelendim.
Ve dedigim gibi bu urunler hakkinda İngilizce inceleme video/blog yazilarinda cok sey bulamadim ama isinma sorunu var diye bir iki yerde gordum. Acaba ondan mi kurtulmak icin ucuza satiyorlar dedim kendimce.

Normalde sifir olarak 2070 Super almayi dusunurken aklimi kurcaladi su an.
2070 Super'i sıfır almak daha mantıklı.

Paranın yettiği kadar ASUS ya da MSI markalı al, saçma sapan markalardan ucuza almamanı öneririm. INNO3D ilk kez duydum, bir de Galaxy mi öyle saçma sapan şeyler vardı, alma.
GALAX ne alaka yahu? Senin yuzunden kac kisi de farkli yone gitmis. Konuda yazan seye gore cevap verin lutfen. Arkadas yanlis bilgilendirme yapmis eyvallah ama kac kisi uyariyorsunuz ve konunun disina cikiyorsunuz. Urunler 2. el arkadaslar. Garantileri devam eden urunler.

Kutu uzerinde chill falan yazmiyor. Link INNO 1 aylik 6 bin.
Bu da Ventus Link. 1 yil kullanilmis 6.5 bin istiyor.
Urunler ikinci el TR mali.

O paraya 2080S alınabiliyor. İkinci el işine girme bence.
Duydugun, bildigin bir kronik sorun var mi? 2080Ti korkutuyor ama FPS oyunlari disinda soyle gorsel solen ve zevk alarak grafikli hic oynamadim hic.

2080 Ti daha performanslı. Ancak 2080S'de bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı