INNO3D GTX 1660S'de arka plaka olmaması

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
YouTube'da birkaç video izledim INNO3D markasının GTX 1660 Super modelini videolarda kartın arkasında backplate vardı. Görseldeki gibi:

1603999797353.png

Garaj Online'dan aldığım kartın arkasında backplate yok, bunun sebebi nedir? Ülkelere göre fiyat düşürme amacıyla takmıyorlar mı? Açıkçası backplate olmadan kart çok çirkin görünüyor...

YouTube'da birkaç video izledim INNO3D markasının GTX 1660 Super modelini videolarda kartın arkasında backplate vardı. Görseldeki gibi:

Eki Görüntüle 719580

Garaj Online'dan aldığım kartın arkasında backplate yok, bunun sebebi nedir? Ülkelere göre fiyat düşürme amacıyla takmıyorlar mı? Açıkçası backplate olmadan kart çok çirkin görünüyor...
Olması lazım kartı değişime yollayın derim.

Bu videoda da yer almıyor. O kanalda backplate adam kendi almış olabilir mi veya ülkemizde böyle mi satılıyor acaba? Gerçi bu 1660 modeli ama fark yoktur herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube'da veya yabancı sitelerde de görebilirsiniz hatta örnek vereyim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Youtube'da veya yabancı sitelerde de görebilirsiniz hatta örnek vereyim:
Enteresan.

Farklı bir marka alacaktım ama incelemelerde backplate görünce rotamı INNO3D'ye çevirdim keyfim acayip kaçtı.
Palit modelinde backplate var. Sinerji'den almıştım. O da uygun fiyatlıydı ben aldığımda. Hatta en ucuz 1660 Super oydu ve Sinerji'de satılıyordu. 2100 TL'ye almıştım.

Palit modelinde backplate var. Sinerji'den almıştım. O da uygun fiyatlıydı ben aldığımda. Hatta en ucuz 1660 Super oydu ve Sinerji'de satılıyordu. 2100 TL'ye almıştım.
Ben de Palit düşünüyordum incelemeleri izleyince baktım INNO3D'de de backplate var e birde kardeşim INNO3D GTX 1650S kullanıyor memnundu ben de alayım dedim. Estetik 0 gerçekten hayal kırıklığı oldu.
20201029_225503.jpg

Şöyle bir cevap geldi: " İnno3D markasında 1660 Super Twin x2 'de backplate bulunmamaktadır. Dilerseniz üreticinin kendi sitesinde aşağıdaki link üzerinden bakabilirsiniz. INNO3D GEFORCE GTX 1660 SUPER TWIN X2"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı