İnsan hayvansa ben neden insan gibi davranıyorum?

Beni bir yükten kurtardınız üstadım. 🙆🏼‍♂️

Zira beyhude bir konuşma ile zamanım çöpe gidecekti. 🎭👋🏼

Üstadın dediği gibi "önüme milyonlar koysan değiştiremezsin akan zamanı, ama akan zaman senin önüne milyonlar koyabilir." 👌

Saygılarımla.🌹
Hocam bir şey söylemem gerek sondaki gül dışındaki emojiler komik duruyor.

Evrimi ne sandığına bağlı. Evrim halen devam ediyor. İstersen bakabilirsin "homo" cinsi canlıların evrimine.

Evrim, durduk yere olmaz. Evrim, ihtiyaçtan doğar. Homo türü canlılar, bilinçlendikçe iskelet yapısı değişip, dik pozisyona evrildi. Şu anki halimiz yani.. Yani evrimin bittiği falan yok. Evrim öyle oturup da dizi film izlenir gibi izlenmez..

Beni bir yükten kurtardınız üstadım. 🙆🏼‍♂️

Zira beyhude bir konuşma ile zamanım çöpe gidecekti. 🎭👋🏼

Üstadın dediği gibi "önüme milyonlar koysan değiştiremezsin akan zamanı, ama akan zaman senin önüne milyonlar koyabilir." 👌

Saygılarımla.🌹

Trolluyorsan saygi duyacagim da, ciddiyse bu ilginc bir durum bence.

Evrimi ne sandığına bağlı. Evrim halen devam ediyor. İstersen bakabilirsin "homo" cinsi canlıların evrimine.

Evrim, durduk yere olmaz. Evrim, ihtiyaçtan doğar. Homo türü canlılar, bilinçlendikçe iskelet yapısı değişip, dik pozisyona evrildi. Şu anki halimiz yani.. Yani evrimin bittiği falan yok. Evrim öyle oturup da dizi film izlenir gibi izlenmez..
Evrim yalnızca bir kuramdır. Ayrıca kuramın ne olduğunu biliyorum. Kuramlar tam olarak kanıtlanmış değildir. Yalnızca düşünce ürünüdür.

Geri
Yukarı