İnsanlar çok mutsuz ve üzgün

Ekonomi sağ olsun şu karantinadan önce her şey çok iyiydi karantina ortalarına kadar bayağı zevkliydi fakat sonrası yavaştan zevk algimi kaybetmeye başladım her gün okula git gel robot gibi çalışıyor beynim aslında her gün uyu sınıfta konuşan insanları izle dolmuşa bin eve git bilemiyorum artık...

Maddi durumlar ortada. Kim nasıl gülsün?
Geçen yaşadığım bir olayı anlatayım. Geçin şöyle karşıma.
Hafta sonu evci izninde yurttan çıktım. Yurt ilçe merkezinin dışında kalmakta. Babam ile çıktık yurttan. Arabayı merkezde parkettik ben arabada kaldım.
Biraz vakit geçti anahtar da bendeydi arabanın. Kitledim ve markete gittim (şok). Fiyatlara bakıyorum, ağzım tatlansın diye bir şeyler alacağım. İçimden ekonominin berbat olduğunu bizi bu hale getirenleri ve geçmişi düşündüm biraz. Abur cubur reyonundan önce et süt sonra kuru gıda yağ vn epey gezdim.
Daha sonra canım aşırı şekilde Cheetos'un 1 TL olan cipslerinden çekti. Hani kafaya diklemeli olan. 2 tane aldım ve bir de şokun soğuk çayından aldım(deren) 4.5 TL ödedim. Geçtim arabaya ve bir güzel gömdüm. Var ya içimde ne 10 dk önceki ekonomi burukluğu ne iktidar nefreti kaldı. Neden? Çünkü ben bir türküm ve susmam için istediğime ulaşıp karnımı doyurmam yeter. Quadream LTD şti'den selamlar:)

Ahh hocam ya insanlar şöyle kafa dağıtmak için birkaç bir şeyler alamıyor. Ben mesela teknolojik ürünler almayı çok severim aşırı severim ama maalesef işte. A101'de torku ice tea var 500 ML 2 lira alıp deneyebilirsin🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh hocam ya insanlar şöyle kafa dağıtmak için birkaç bir şeyler alamıyor. Ben mesela teknolojik ürünler almayı çok severim aşırı severim ama maalesef işte. A101'de torku ice tea var 500 ML 2 lira alıp deneyebilirsin🙂
Hocam allah sizi inandırsın, yurtta okuldan evci arkadaşlara sipariş veriyorum. 2 şişe bi' ice tea mangolu 500ml, 2 paket samba cips. Bazen cipsleri fazla alıp alt dönemlere satıyorum iyi kar ediyorum :D Kimseyle paylaşmak için saklanıp yiyorum.

Hocam Allah sizi inandırsın, yurtta okuldan evci arkadaşlara sipariş veriyorum. 2 şişe bi' ice tea mangolu 500ML, 2 paket samba cips. Bazen cipsleri fazla alıp alt dönemlere satıyorum iyi kar ediyorum :D kimseyle paylaşmak için saklanıp yiyorum.

Cips yerine eve gittiğin zaman mısır patlat bir kilo bol bol yersin😀 A101'e koliler gelmiş 6'lı lipton ice tea var karpuzlu ve şeftalili fiyatı 10 lira falan olursa söylerim sana alırsın🙂

Geri
Yukarı