İnsanlar neden birbirine kötü davranır?

Sana katılmıyorum. Ben o davranışı zaten sevmiyorum neden başkasına yapayımki ? Herkes bu şekilde yaptığı için bu sorunlar devam ediyor.

Dayak yemeye devam edeceksin , hayatta her zaman ezileceksin.Sen onları değiştireceğini düşünüyorsun ama onlar asla değişemeyecek.Hayatın kuralı bu ve sende buna alışsan iyi olacak.
Kimsede onlarin yaptıklarını onlara karşı yapmak istemez yoksa onlardan bir farkları olmaz.

Zaten sen onlara aynı şeyi yapınca onlarda fark edecek ve sana karışmayacaklardır.

Dayak yemeye devam edeceksin , hayatta her zaman ezileceksin.Sen onları değiştireceğini düşünüyorsun ama onlar asla değişemeyecek.Hayatın kuralı bu ve sende buna alışsan iyi olacak.

Zaten sen onlara aynı şeyi yapınca onlarda fark edecek ve sana karışmayacaklardır.

Başkasına zarar vereceğime az daha dayanırım çünkü bu şekilde asla bir yere varılmaz. İyilik herkeste vardır önemli olan onu dışarı çıkartmaktır yok etmek değil.

Başkasına zarar vereceğime az daha dayanırım çünkü bu şekilde asla bir yere varılmaz. İyilik herkeste vardır önemli olan onu dışarı çıkartmaktır yok etmek değil.

Kötü insanlar her zaman vardır , onları iyi yapmaya uğraşacak senelerine bile değmez her neyse hayatında başarılar dilerim umarım bir şekilde hayatta kalırsın.

Kibrine ve nefsine söz geçiremeyenlerle dolu bir toplum var ve bu iyi bir şeymiş gibi sosyal medya dediğimiz mecralarda buna çanak tutuyor.
Ben 2,5 senedir Facebook, instagram vs.. Yerleri kapadım yada tamamen hayatımdan çıkarttım. Çokta mutluyum en azından o bunu beğendi diğeri neden beğenmedi, benzeri safsatalarla kafamı meşgule almıyorum.
Gerçekten mutluluğu bozan şey
Bu tip elektronik bağımlılıklardır.(=

Nerdeyse neonazizm saçmalığında mesajlar var

Ezik kalmak ne demek, onlara uymak ne demek, dayak yemeye devam edeceksin ne demek hiçbir şey anlamadım

Sana kötülük yapan birine iyi niyetli yaklaşıp yaptığı iğrençliği ona göstermekten daha olgun ne var ki? Bırak sana istediklerini yapsınlar demiyorum kendini fiziksel veya sözel olarak savunursun tabi de, "sana yapana aynısını yapmazsan güçsüzsün" ne kadar anlamsız bir şey la? Zaten kendi nefsime hakim olup sakince olayı insan gibi ele aldığım ve karşımdakine mantıklı açıklama yaptığım için güçlü olmuş olmuyor muyum?

Geri
Yukarı