İnsanlar neden GTA 6'nın patlaması için can atıyor?

@ZwiReK, her oyuncu firmasına kızgın olabilir ama kalkıp da oyununa balon demez. Örneğin ağır Witcher fanıyım ve CD PROJEKT'in Cyberpunk 2077'yi adam ettikten sonra oyunu beğenmeyenler için ettiği laflar mesela hoşuma gitmedi ve bu yönden firmaya da oldukça kızdım. Rockstar Games de aynı şekilde dil desteği yönünden sıkıntılı. Böyle ufak tefek kızgınlıklarımız olur ama bu kızgınlıklardan kalkıp da yapılan oyuna balon demek, doğru olmayacaktır.

Forum çoluk çocuk dolu çünkü. Açılan konuları moderatörler kelime kelime düzeltse de konuların saçmalığı gözler önünde. Aldırış etme bence.

GTA 4 remake tamam da GTA 5 remake yapmazlar. Daha yeni Next gen Update aldı.

İnsanlar da mesela bir algıya tutuldu. Rockstar sadece Grand Theft Auto diyince acaba der oldular.

GTA 5 zamanında 2011 falan. GTA V diyerek yapım aşamasında olduğu duyurmuşlardı.

Hatta coğu gönderilerinde GTA V diye üstüne basa basa söylüyorlardı. Bunda ise öyle olmadı.

Sadece Grand Theft Auto yazıyor. Bende şüphelendim doğal olarak.

Sızıntılar olmasa GTA 6 yapımını bile bu yıl duyardık herhalde.

Son düzenleme:
İnsanlar da mesela bir algıya tutuldu. Rockstar sadece Grand Theft Auto diyince acaba der oldular.

GTA 5 zamanında 2011 falan GTA V diyerek yapım aşamasında olduğu duyurdulardı.

Hatta coğu gönderilerinde GTA V diye üstüne basa basa söylüyorlardı. Bunda ise öyle olmadı.

Sadece Grand Theft Auto yazıyor. Bende şüphelendim doğal olarak.

Sızıntılar olmasa GTA 6 yapımını bile bu yılda duyardık herhalde.
Tweetlerin birinde New Grand Theft Auto game diye bir yazı geçiyor. Remake ihtimalleri sıfır yani.

Benim hatam, yazı şu şekildeymiş : "we will release the first trailer for the next Grand Theft Auto."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tweetlerin birinde New Grand Theft Auto Game diye bir yazı geçiyor. Remake ihtimalleri sıfır yani.

Benim hatam, yazı şu şekildeymiş: "we will release the first trailer for the Next Grand Theft Auto."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Medyada zaten GTA 6 lafından başka bir laf yok. Bence de GTA 6 olur ama bir ihtimal yeni bir ad da koyarlarsa şaşırmam.

Vice City, San Andreas, gibi yeni bir isim.

@Berkant29 Klasik Türk halkı, şirket çok başarılı bir şirket yorum veya kendi düşünceni söyleyebilir herkes. Ama çıkıp "inşallah patlar", "ben güvenmiyorum ağabey" tarzı yorumlar yapan insanların, geçmişte o şirketin birçok başarısızlığı olması gerek ki bu yorumu yapabilsin. Rockstar'ın tam olarak başarısız olduğu bir proje ben kendi açımdan görmedim. Umarım GTA 6 herkesin beklediği şekilde çıkar ve bizlere hem seyir hem de oynama keyfi verir.

İlgi istiyorlar çünkü. 😀
...hikaye olarak geçebilen daha olmadı. (Varsa söyleyin tartışalım).
Bak buna kesinlikle katılmıyorum işte; RDR 2'yi bitireli 1 yıl falan oldu, oynarken bayağı zevk almıştım ama hikayesi hiç de ahım şahım bir hikaye değildi açıkçası. Bence çoğu kişi, sırf Arthur Morgan öldü diye hikayeye iyi diyor (bilinçaltı). Oyun sonunda 50 saatlik bir hikayeyle bağ kurduğunuz bir karakter öldüğü için haliyle duygusal olarak etkileniyorsunuz. Bu etkiyle beraber de ağızlardan ''Vay anasını be'' kelimeleri dökülüyor; Ama oyunun bütününe baktığınızda, aslında öyle abartılacak bir hikayesi olmadığını fark ediyorsunuz.

Geri
Yukarı