İnsanlar neden hile acar?

• Konuyu başlatan tkg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 129
  • Görüntüleme 4B
Hile açın ama offline oyunda :=)
Ona kimse birşey diyemez. Sonuçta karşındaki gerçek insan değil. Yaptığını kendine yapıyorsun. Çok zorlu, epik bir boss savaşında daha boss sözünü bitiremeden ona tek atmak eğlence anlayışına uyuyor ve oyuna verdiğin 50-100TL’ye acımana neden olmuyorsa yap :p

Not: Ben sırf oyun çok daha uzun sürsün de verdiğim paranın hakkını alayım diye oyunlarımı hep en zor ayarda oynarım. Bazen saç baş yoldurur ama o boss’u sonunda yendiğimdeki çektiğim ohh oyuna verdiğim paranın hakkını da veriyor hacı :)

Senelerce hile kullandım, ve inan ki gerçekten çok eğlenceli. Tabi şimdi bıraktım ve kullanılmasını da önermiyorum fakat; gerçekten çok eğlenceli yapıyor oyunu.

Bir sorum var en sevdihin oyunu hile yüzünden bırakmak mı yoksa hile açmak mı dinin bu konuda ne alakası var.
Çok alakası var efendim, müslüman bir birey diğer insanların hakkına girmemeli, giremez. İnanmıyorsanız diyecek bir şeyim yok. Etik kısmından bakacak olursak; emekle bir yere gelmeye çalışan insanları emeksiz bir şekilde geçiyorsunuz, ne kadar etik tartışılır.

Geri
Yukarı