İnsanlar neden kırıcı?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
İnsanlar neden kırıcı?

Burada İngilizceyle ilgili bir konu açtım. İnsanlar hep haha atıp İngilizcemle dalga geçti. Halbuki dalga geçmek yerine bana yardımcı olabilirlerdi? "Türk oyuncular neden toksik?" diye sordum ve çeviri kullanmadan, bir şeyler yazmaya çalıştım, İngilizcemi geliştirmek adına. Ama çoğu kişi dalga geçti. Neden dalga geçmek yerine yardımcı olmadınız? Haha atanların, doğru bir şey yaptığını düşünmüyorum. Kimisi geriden gelir, kimisi çok ileridedir. İleride olanların, geride olanlarla dalga geçmeye hakkı mı var? Yemin ediyorum, şevk kırmaktan başka bir şey değil.

Cidden üzücü.

Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Bir insanı aşağılamak onlar için altın ödül gibi bir şey. Ailelerin baskı kurmamasından kaynaklı şımarık büyüyen çocuklar. Dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sanıyorlar maalesef. Bazılarında kompleksde var o daha da vahim.

Onları kafanıza takmayın, onlar ailesinden terbiye almamış çok kötü bir ergenlik yaşamış ve herkese laf edip güçlü gözükmeye çalışan ama aslında içinde ağlak bir kız çocuğu olan insanlar. Umursamayın.

Toksik herifler işte, baba parası yiyip şımarık olan çocuklar gibi, öyle varlıkları takmayın kafaya, gerekirse ağızlarının payını vermek lazım.
Konu başlığına bile haha atan var, inanılmaz...

Geri
Yukarı