İnsanları mutlu etmek bu kadar kolay

Alperen Soyer

Hectopat
İyi günler. Ürün satın aldığınızda eğer müşteri temsilcisinin hizmetinden memnun olduysanız bunu belirtmeyi ve yetkili/üst makamlarda övmeyi ihmal etmeyin. Onların pozisyonu için en önemli etmen budur. Fotoğrafta da görmüş olduğunuz üzere kendileri de insanların sürekli köle gibi davranmasından ve bitmek bilmeyen şikayetlerinin ardından bir teşekkür bile duyamadıkları için böyle durumlar olunca gerçekten çok mutlu oluyorlar. Sizden de ricam hayatınızın her alanında PTT kargo çalışanı, restaurant çalışanı ya da internet çalışanı ne olursa olsun geri bildirim göndermeyi unutmayın. :)

Dosya Ekleri

• Nanokatalog.png
    Nanokatalog.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 186
Nanokatalog'dan ben de bir şey alacaktım, vazgeçtim. Ama orada bir de Şakir Bey vardı, unutmam onu. Çok güzel, cana yakın konuşuyordu. Ürününüz kaç günde geldi bu arada?

Önemli olan piyasada yer edindikten sonra müşteri ilgi alaka memnuniyetinin devamlı olmasıdır. İşler büyüdükçe taleplerde beraberinde artacaktır. Bir günde 100 siparişi üstlenmek var 1000 sipariş üstlenmek var. Bu çizgilerini bozmazlar umarım.

Ne güzel bir konu. Mutlu oldum.

Geri
Yukarı