Twitch yayıncıları neden bu kadar mutlu?

Ya Facebook'da, Instagram'da orada burada yayıncı kesitleri çıkıyor karşıma, hepsi garip garip gülüyor garip bir şekilde mutlular. Komik olmayan bir şey olsa bile gülüyorlar. Nasıl bu kadar mutlular? Yattıkları yerden para kazandıkları için mi neden yani?

Evet. Bence para için. Bende zaten oturduğum yattığım yerden CS:GO’da Silver eloda oynayıp çok iyi oynuyorum falan deseydim bende her yerde gülerdim. Bir de para kazanıyorlar ya.

O halde diğer yayıncıları gibi şu andan itibaren başlasın ve ileride daha da fazla izlenip kazansın. Tamamen emek işi.
Ünlü bir arkadaşı veya youtube geçmişi olmayıp da ünlenen insan sayısı çok nadir. Bu iş tamamen emek işi değil. Türk piyasasını yöneten yayıncıların %90'ının ya youtube geçmişi var ya da diğer faktörü

Rahat hayat yaşıyor hepsi
Sen öyle san. Bir kez arkadaşımla yaptık yayın ve yayını yürütmek çok zor. Yani karşınızda kardeşimiz veya arkadaşınız durmuyo. Çünkü ağzından çıkanı kulağın duycak,chatin fikrini alcaksın,yayını chata göre yapacak yada chata göre davrancıksın. Yani K-I-S-K-A-N-M-A-Y-I-N.

Geri
Yukarı