İnsanları, ortamı en güzel şehirler/ilçeler nereleri?

tunax07

Femtopat
Daha fazla  
Çok fazla cafe, restoran, dükkan, market tarzı gezmelik yeri olan insanları kaliteli, eğlenceli ve sıcak olan ortam ve arkadaş yapmak için en ideal şehir neresidir acaba?

Yurt içinde Eskişehir güzeldir.

Yurt dışı için insanları soğuk ama görmeye değer bir şehir olduğu için Prag derim. Hem sıcakkanlı insanlar hem de kaliteli şehirler için Akdeniz'e kıyısı olan Avrupa ülkeler iyidir. İtalya'da Roma, İspanya'da Sevilla görülmesi gereken yerler diyebilirim.

Ancak İtalya'ya gittiğimde Roma Türk kaynıyordu :D

Yurt içinde Eskişehir güzeldir.

Yurt dışı için insanları soğuk ama görmeye değer bir şehir olduğu için Prag derim. Hem sıcakkanlı insanlar hem de kaliteli şehirler için Akdeniz'e kıyısı olan Avrupa ülkeler iyidir. İtalya'da Roma, İspanya'da Sevilla görülmesi gereken yerler diyebilirim.

Ancak İtalya'ya gittiğimde Roma Türk kaynıyordu :D
Türkiye’de nereler var peki başka bildiğin

Adana'ya kesinlikle katılmıyorum ama Mersin gerçekten ortam ve insan olarak kaliteli bir yer. Zaten her seferinde sahildeki farklı farklı mekanlara, kafelere gitsen gitmediğin yer kalana kadar ilk gittiğin yeri unutursun kafe bar kültürü Mersin'de var hatta belediyenin bile kafeleri balık restoranları (alkollü vs.) Var.

Mersin köylük yer değil mi ya.

Kocaeli izmit İzmir tarafları nasıldır.

İzmitin insanları iyidir.

Hocam insan her yerde insandır. İnsan arıyorsan doğuya veya Ege'ye git, güzel memleket arıyorsan Akdeniz'e, Ege'ye git. Ben trolüne yazmıştım Adana'yı ama şimdi güzellik de çok göreceli bir şey, ben ömrümü Sinop'ta, Karabük'te geçiririm metropolden kalabalıktan nefret ediyorum, tarihi yerler ya da manzara görsem de olur görmesem de olur yeşillik ve sakinlik yeterli. Şimdi sen eğlenmek içmek barlarda takılmak istiyorsan gideceğin yerler az buçuk belli. Eskişehir İstanbul İzmir Antalya Mersin gibi gibi.

Hocam insan her yerde insandır. İnsan arıyorsan doğuya veya Ege'ye git, güzel memleket arıyorsan Akdeniz'e, Ege'ye git. Ben trolüne yazmıştım Adana'yı ama şimdi güzellik de çok göreceli bir şey, ben ömrümü Sinop'ta, Karabük'te geçiririm metropolden kalabalıktan nefret ediyorum, tarihi yerler ya da manzara görsem de olur görmesem de olur yeşillik ve sakinlik yeterli. Şimdi sen eğlenmek içmek barlarda takılmak istiyorsan gideceğin yerler az buçuk belli. Eskişehir İstanbul İzmir Antalya Mersin gibi gibi.
Kocaeli mi Tekirdağ mı daha iyidir sence ( ortamı, insanı, yaşam şartları, çevre gibi şeyleri göz önünde bulundurursak)

Geri
Yukarı