İnsanların katılmayacağı şeyler

Üniversite konusuna ve COVID konusuna katılmıyorum. COVID'i açıklamış çoğu kişi ve durum ortada. Üniversiteyi sırf diplomam olsun diye okuyor çoğu genç. Ve bu yüzden issizlik fazla. Nitelikli bölümler okurlarsa daha kolay is sahibi olabilirler. Kolay bölümlerin mezunu çok. Atanmak o yüzden zor.

Üniversite konusuna ve COVID konusuna katılmıyorum. COVID'i açıklamış çoğu kişi ve durum ortada. Üniversiteyi sırf diplomam olsun diye okuyor çoğu genç. Ve bu yüzden issizlik fazla. Nitelikli bölümler okurlarsa daha kolay is sahibi olabilirler. Kolay bölümlerin mezunu çok. Atanmak o yüzden zor.

Üniversite de artık ayak altında onu bile yerlere düşürdüler, her mahalle arasında özel üniversite açılırsa olacağı budur, nitelikli bölümden ziyade mantar gibi türeyen okullarla parası olan mimarim mühendisim diye geziyor memlekette, 2 yillik devlet okulu okuyan biri kadar bilgileri yoktur çoğunun, bu arada eski ve köklü özel üniversiteleri bu gruba dahil etmiyorum gerci onların da öğretim kadrosunu bozdular çoğunun adı kaldı.

Evet bir tane daha.
İnsan kendisine çeki düzen vermeyip, düzenli beslenmeyip hareket etmezse gribi rahat atlatabilir mi?
COVID-19 de aynı.
Harbiden komiksiniz :D Galiba bu platform da bana uymayacak. Moderatörlerin bana [isteyerek] ban atmasını isteyeceğim. İlerde anlarsınız ne kadar abartma bir "hastalık" olduğunu.
Benden görüşürüz :) Bir daha da bu foruma girmiyorum :)
Çok önemliymiş gibi birde bir daha girmeyeceğim yazmış. Bizene bir daha girmeyeceksen, gelme bir daha.

Çok ağır şeyler söyleyeceğim.
Dikkat! Cidden ağır şeyler söyleyeceğim, eğer bana karşı çıkacaklar olursa, yazmaya uğraşmayın, çünkü felsefe yapıyoruz.

Başlıyorum;

COVID-19 abartılıyor.
Üniversite bitirdikten sonra iş sahibi olunmuyor.
Okullara kavga ve sevgili edinmek için gidiliyor, okumak için değil.
Ülkenin %75'i her konuda cahil.
Ülke düzelmeyecek.
Boş egonun kralıyız.

Başka herhangi bir şey eklemek isteyen varsa yazsın.
Hocam olan her şeye sallamak, doğru düzgün tez bile ortaya koymamak hangi felsefeye giriyor acaba? İslam felsefesi falan mı?

Başlıyorum;

COVID-19 abartılıyor.
Üniversite bitirdikten sonra iş sahibi olunmuyor.
Okullara kavga ve sevgili edinmek için gidiliyor, okumak için değil.
Ülke düzelmeyecek.
Boş egonun kralıyız.

1- Abartılmıyor. Virüs geçirsen görürsün.
2- O kesin bir şey değil fakat kısmen doğru.
3- Ben şahsen okumak için gidiyorum ki buna avukat, doktor... Olanlar dahil. ( sanırım siz öyle gidiyorsunuz)
4- Belki. Bilmiyorum.
5- Katılıyorum.
6- Katılıyorum.

-Bu konuda şu yorumu yapabilirim. Ülkenin büyük çoğunluğu, her konuda cahil olmasa bile o konu hakkında fikri olmasa bile yorum yapma peşindeler. Bence, çok sinir bozucu bir durum. Fikrin yoksa yorum yapmazsın. Bu kadar basit.

Covid-19 tamamen absürt bir komedi. Zature hastalığının ta kendisi. Gribin güç kazanmış versiyonu.

Grip hastalığını, yani zatureyi korona diye yutturuyorlar. Kışın patlak vermesi de daha da komik. Aynı şekil kışın grip oluyoruz ya..

Yani grip salgılınını korona diye yutturuyorlar. Bu değil ki grip bulaşıcı değil, aynı şekil grip de bulaşıcıdır. Ağır bir hastalığa, ölüme sebebiyet verir.
Patolojide uzmanlık alanlarınız neler?

Geri
Yukarı