İnsanların laptop deneyimlerindeki zıtlıklar

Tam da öyle olmuş şansına. Çok nadiren böyle sorunlar çıkabiliyor.

Bir de deneyimin benimkine çok yakınmış. İlk Monster laptopta panel birinci ayda bozuldu. Şimdiki aklım olsa iade isterdim ama neyse. Servise götürdüm. Sonra ekranı değiştirdiler ama ölü pikseller 3 saatte ekranı mahvetti ve ışık sızması çoktu. Hemen tekrar götürdüm. Bir daha değişti. Bir ara SSD bozuldu merkeze gitti. 6-7 ay sonra tekrar ekrandan gitti. Ben de dedim "değiştirin başka modelle." ama aynı modeli gönderdiler. Diğerini mayıs ayından ocak ayına kadar kullandım ve o zamandan beri bu laptoptayım. Ekrandan gitmedi, henüz.

Bundan çıkarttığım sonuç "bir kere ekran bozulduysa bozulmaya devam eder." oldu. Benim şansım panelin 3 kere değişmesiydi. 3 kere aynı hatayı verince zaten direkt değişim ya da iade hakkı doğuyor. Sen yine de şansını zorla.

Arkadaşım IdeaPad Gaming 3 aldı. Laptop sanki çalışmıyor, o kadar sessiz. O seriye bakabilirsin.

Arkadaşım bundan aldı: Lenovo Ip Gaming 3 12.Nesil Core i5 12500H-16Gb-512Ssd-15.6inç-Rtx3050Ti 4Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

İlk 6 ay içinde donanımsal sorun olunca direkt değişim/iade raporu veriliyormuş. Bende 2. kez arıza verdiği için dediğiniz gibi şansımı zorlayacağım. Ve gerçekten çok doğru demişsiniz bir kere bozulduysa bozulmaya devam eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı