İnsanların tip tip bakması

Bana göre birine dik dik bakmak dışarıya vurulamamış içselleştirilip bastırılmış nefretin yada psikolojik problemlerin kendini kontrol edemeyerek artık dışarıya vurması.Bende böyle mal mal dalıp gittiğim baktığım oluyordu çünkü insanlara kendime geldiğimde direk kesiyordum tabi ama ne yazık ki insanların içsel problemlerine dönmeleri gerekiyor.Onları bozan ne varsa ondan uzaklaşmalı.Ben uzaklaşamıyordum kendim için bir tedavide bulamıyordum hep maruz kaldıklarımdan ama ne olursa olsun tedavi önemli ya.

Herkes demiş yok kavga ederim yok şöyle gömerim böyle gömerim. Arkadaşım karşıdaki adam altı üstü seni inceliyor ne kavga etmesi. Köşe mahalle insanımısın sen ne baktın kavgası yapacaksın
? Bizim milletimiz incelemeyi sever. Aklında türlü türlü fikirler kurar senin adına. Ha banada bakıyorlar ben görmemezlikten geliyorum.Yönümü dönüyorum olay bu.

Herkes demiş yok kavga ederim yok şöyle gömerim böyle gömerim. Arkadaşım karşıdaki adam altı üstü seni inceliyor ne kavga etmesi. Köşe mahalle insanımısın sen ne baktın kavgası yapacaksın
? Bizim milletimiz incelemeyi sever. Aklında türlü türlü fikirler kurun senin adına. Ha banada bakıyorlar ben görmemezlikten geliyorum.Yönümü dönüyorum olay bu.
Aynen hocam. Dünyanın hiçbi yerinde bizden başka "ne bakıyon lan"dan kavga eden bi millet yoktur. öyle tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı