İnsanların sürekli yüzüme bakması

Hocam sadece yaşlılar değil yaşıtım olan kızlarda garip garip bakıyor.
Acaba pek medeni bir yer olmadığı için ilk defa görüyor olabilirler o yüzden mi diye düşünüyorum.
Bildiğimiz köyler gibi bir yer oturduğum yer.
Saçlarıma bayılmama rağmen utandım nedense insanlara gözükmekten.
Hocam hiç takmayın gerçekten, gereksiz tepkilerden başka bir şey değil, önemli olan sizin seçiminiz. Kendi saçınız sonuçta.

Hocam sadece yaşlılar değil yaşıtım olan kızlarda garip garip bakıyor.
Acaba pek medeni bir yer olmadığı için ilk defa görüyor olabilirler o yüzden mi diye düşünüyorum.
Bildiğimiz köyler gibi bir yer oturduğum yer.
Saçlarıma bayılmama rağmen utandım nedense insanlara gözükmekten.

O yaşıt kızlar gerçekten çok boş insanlar. Anca TikTok'ta gezinsinler.

Peki bu benim seçimim ama çok merak ediyorum doğuştan bir engeli olan arkadaşlar nasıl durabiliyor sokakta.
Gerçekten empati yaptığımda çok kötü bir durum.
En azından engelli bireylerle dalga geçilmemesi gerektiğini okulda anlatıyorlar. O an sizin gülünç olduğunuzu düşünmüşlerdir.

Arkadaşlar 16 yaşına yeni girdim ve dün saçlarıma sarı röfle yaptırdım.
Manisa'nın bir muradiye ilçesinde oturuyorum.
İnsanlar biraz geri kafalı ve genellikle yaşlı nüfus var.
İnsanlar sürekli ben spora giderken yüzümün içine garip garip bakıyor saçlarımı boyadığımdan beri.
Sorun bende mi yoksa insanların erkeklere boya yapılamaz gibi bir düşüncesi mi var?
Saçlarım garipte durmuyor benim ve yakınlarımın bayağı hoşuna gitti.
Saçlarının fotoğrafını atabilir misin? Biraz uzatıp ben de kıvırcık yaptırıp böyle bir renk yaptırmayı düşünüyorum.

Kanka sen alex e benzemek istiyordun sanırım yabancı bb kanalı. Eger onun gibi yaptıysan kotu durmuyordur yobazlari takma.

Evet öyle duruyor.
Onun kadar dalgalı değil ama gayet benziyor.

Saçlarının fotoğrafını atabilir misin? Biraz uzatıp ben de kıvırcık yaptırıp böyle bir renk yaptırmayı düşünüyorum.
saçlarım bunun daha düz hali denebilir.
1659554816434.png

Yeni konular

Geri
Yukarı