Instagram Açmak Gerekli mi?

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
Selam ben 16 yaşında bir lise öğrencisiyim sosyal medya olarak (Youtube sayılır mı bilmiyorum) sadece Facebook ve Youtube kullanıyorum. Fakat Facebook'da genelde gruplara bakıyorum çevremde çoğu kişi kullanmadığı için mesajlaşma amacı dışında mizah yada donanım grupları için kullanıyorum. Ama dikkat ediyorum herkes Instagram kullanıyor nedir bu Instagram yahu? Okulumdaki insanlar sanalda gördüğüm insanlar herkes kullanıyor Instagram'ım yok deyince de garip karşılanıyorum sizce bende bu akıma katılmalı mıyım? Siz kullanıyor musunuz yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook biraz sahte ve uygunsuz hesaplarla dolup taşınca Instagram daha popüler oldu sonuçta. Evet çoğunluk Instagram'da ve ben de kullanıyorum ve beğeniyorum. Ama illa kullanman lazım, n'olur hesap aç gibi bir durum da yok sonuçta:) Yani hiç kimseyi eklemesen mizah sayfaları açısından bile kullanılabilir bence:)

Ben de mizah amaçlı İnstagram ve Facebook kullanıyorum. Facebook dan sıkılırsan açabilirsin bi hesap dursun kenarda.

Instagram sayesinde Facebook'taki kanserler oraya doldu. Reklam ve ergen yuvası. Dolaylı yoldan Tinder görevi görüyor. Ama kimileri var cidden güzel kullanıyor. Fotoğrafçılar olsun kaliteli insanlarla takipleşen azıcık zaman ayıran. Bence açman çok bir şey kaybettirmez. Güzel anılarını depolayacak bir yer olarak görebilirsin.

Zaman kaybıyla birlikte çıkan reklamlar ve tik tok videoları ile kanser olmamak elde değil.O da eksik olsun bir şey kaybetmeyiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı