İnternet Kafe Açmak İçin Neler Gerekli?

Arz-Talep meselesini nasıl anlıyorsanız öyle değişen bir konudur bu. Arkadaşlarım HD Graphics'de CS 1.6'yı 29FPS'de oynamaktan hiç gocunmuyor. Şimdi adam gidip GTX750 Ti'lı güncel bir sistem koysa da adam CS 1.6'yı falan oynayacak. Adam neden durduk yere masraf yapsın ki? Ben size 500TL veriyorum ve 1kg bal istiyorum. Siz bana o bütçeye 5kg balın (atıyorum) alınabileceğini söylüyorsunuz ama ben "Olsun 5kg'a gerek yok, bana 1kg yeter." diyorum. Paranın kalanını ise naparsan yap diyorum. Ne yaparsınız? Zorla geri mi verirsiniz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğru :) Tabii herkes CS oynamıyor bu biraz kişinin kendi meselesi. Bizde de hep iyi sistemi bulunan (sadece 1 tane var) bir internet kafeye gidiyorlar ve singleplayer olarak yüksek sistem isteyen oyunlar oynuyorlar. Sizin dediğiniz bir çeşit genelleme. Bazı kişiler CS oynamak yerine GTA 5 oynamak için gidiyor. O yüzden yüksek sistemin kimseye zarar getirmeyeceğinden yanayım yine de :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı