Instagram hesabı askıya alındı

Hocam hesap şikayet edilmiyor WhatsApp hesabı İsrail içerikli bir story şikayet edildiği için kapatılıyor ve açılması imkansız gibi bir şey. Yeni Instagram hesabı açmak için mailinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca hayır telefon numaranızdan dolayı sorun çıkmaz belki meta uygulamalarında çıkabilir oda olması muhtemel çünkü Instagram hesabın kapatıldı. Ama oyunlarda vesaire sorun yok hiçbir şey olmaz eğer Instagram hesabınla bağlantılı bir oyun yoksa.
Madem ömür boyu açılmayacak yeni bir mail mi açmam gerekiyor kullanabilmek için
Ya bide acaba ileride kullanıcıları affediyoruz gibi birşey gelirse bu hesabı kaybetmek istemiyorum

Madem ömür boyu açılmayacak yeni bir mail mi açmam gerekiyor kullanabilmek için.
Ya bir de acaba ileride kullanıcıları affediyoruz gibi bir şey gelirse bu hesabı kaybetmek istemiyorum.

Hayır eski mailinizi kullanabilirsiniz ayrıca ömür boyu değil incelerim çözüm yolu bulur açarım hesabınızı fakat incelemem lazım. Bu sorunu yaşayan çok kişi var para ile yapanlar var fakat ben ücretsiz şekilde açacağım. Bıraktığım konuyu okuyabilirsiniz.

Arattığımda çıkmıyor ama kullanıcı ismimi alamıyorum tekrar bir şekilde açtırmanın yolu yok mu :( ikinci hesapta selfie çekmedim bilerek zaten onu açsam ne olur açmasam ne olur?

Selfie cekip bilgileri girip beklemeniz yeter normalde mail atmayı deneyebılırsınız normalde sefie cektikten 10 dakıka sonra falan acılıyor ve para ile yapanlara kanmayın.

Hayır eski mailinizi kullanabilirsiniz ayrıca ömür boyu değil incelerim çözüm yolu bulur açarım hesabınızı fakat incelemem lazım. Bu sorunu yaşayan çok kişi var para ile yapanlar var fakat ben ücretsiz şekilde açacağım. Bıraktığım konuyu okuyabilirsiniz.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/whatsapp-bu-hesap-artik-kullanilmaz-hatasi.3081882/[/Üreter
Hocam açılırsa benden ne dilerseniz yaparım tek isteğim açılması takipçi takip çok önemli değil benim için sadece eski bir Instagram hesabı olduğu için önemli

Selfie cekip bilgileri girip beklemeniz yeter normalde mail atmayı deneyebılırsınız normalde sefie cektikten 10 dakıka sonra falan acılıyor ve para ile yapanlara kanmayın.

Hocam bu ana hesabıma gelse yaparım ama ikinci hesabım (hiç kullanmadım) onu açtırsam ne olur actırmasam ne olur?

Hocam beni anlamıyorsunuz galiba eğer o hesapta kullandığı mail yoksa hesabı alamaz. Instagram'ın sistemi bir destek maili atıp maili değiştirmek olsaydı çalınmayan hesap kalmazdı akla mantığa dayalı bir şey değil zaten bu.

Hocam açılırsa benden ne dilerseniz yaparım tek isteğim açılması takipçi takip çok önemli değil benim için sadece eski bir Instagram hesabı olduğu için önemli.

Hocam bu ana hesabıma gelse yaparım ama ikinci hesabım (hiç kullanmadım) onu açtırsam ne olur actırmasam ne olur?

Halletmeye çalışacağım hocam önemli değil para ile vesaire yaptırmayın daha 180 gün açabilen çok az kişi var dolandırılırsınız.

Hocam beni anlamıyorsunuz galiba eğer o hesapta kullandığı mail yoksa hesabı alamaz. Instagram'ın sistemi bir destek maili atıp maili değiştirmek olsaydı çalınmayan hesap kalmazdı akla mantığa dayalı bir şey değil zaten bu.

Halletmeye çalışacağım hocam önemli değil para ile vesaire yaptırmayın daha 180 gün açabilen çok az kişi var dolandırılırsınız.
Anladım hocam umarım açılır gerçekten önemli bir hesap benim için (uğraşınız için teşekkür ederim)

Meta hesabı ile canlı olarak iletişime geçtiniz mi? Burada ayrıntılı anlatılmış. Kendiniz de görüşebilirsiniz.

180 gün yiyen hesaplar açılmıyor meta bu konuya form göndermene bile izin vermiyor.

Meta hesabı ile canlı olarak iletişime geçtiniz mi? Burada ayrıntılı anlatılmış. Kendiniz de görüşebilirsiniz.

Ayrıca attığın linkte reklam ve benzeri işler için meta ile iletişime geçmeyi anlatıyor.

180 gün yiyen hesaplar açılmıyor meta bu konuya form göndermene bile izin vermiyor.

Ayrıca attığın linkte reklam ve benzeri işler için meta ile iletişime geçmeyi anlatıyor.
Kardeş Allah aşkına bi bana ulaş aynı sorundan dolayı benim hesabımda kapatıldı ama benimkisi topluluk kurallarını ihlalden kaynaklı yazıyor. Hesap gerçekten çok önemli nasıl açacağız biz bu hesabı valla ne para gerekiyorsa vereceğim çok önemliydi benim için keşke itiraz etmeseydim şimdi form bile gönderemiyorum.

Kardeş Allah aşkına bir bana ulaş aynı sorundan dolayı benim hesabımda kapatıldı ama benimkisi topluluk kurallarını ihlalden kaynaklı yazıyor. Hesap gerçekten çok önemli nasıl açacağız biz bu hesabı vallahi ne para gerekiyorsa vereceğim çok önemliydi benim için keşke itiraz etmeseydim şimdi form bile gönderemiyorum.

Adamın yazdıklarını okumadın sanırsam orada para ile bu işi yapmadığını + para ile yapanlara inanmamanı söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı