Instagram hesabı askıya alındı

CNN türk hesap geri alma yaz Google orda form çıkıyor onu dolduman lazım yoksa alamazsın bende böyle bekledim sonra gittim ordan form yolladım açmışlardı ama sürekli ihlal devam ederse dikate almıyorlar
bir işe yaramıyor ki hocam bu, instagrama git ve gelen kodu doğrula vs diyor. Instagram hesabıma erişimim yok bunu nasıl yapacağım?
1713794627493.png

Kanka para isteyeceğimi kim söyledi :)
Attığın instagram adresine mi yazıyoruz hocam?

Bir işe yaramıyor ki hocam bu, Instagram'a git ve gelen kodu doğrula vs diyor. Instagram hesabıma erişimim yok bunu nasıl yapacağım?Eki Görüntüle 2175662

Attığın Instagram adresine mi yazıyoruz hocam?

Hocam hesabın 1 seferliğine açılacak daha sonrasında açılmayacak. Instagram hesabına normal Instagram'a giriş yapar mışcasına gir. Kullanıcı adı ve şifreni doğrula. Daha sonra önce telefon numaranı, daha sonra epostanı doğrulanman istenecek onları doğrula. Daha sonra yüzünü Instagram'a gönder ve hesabın 2-3 güne açılsın. Hesabıma yazmana gerek yok.

Hocam hesabın 1 seferliğine açılacak daha sonrasında açılmayacak. Instagram hesabına normal Instagram'a giriş yapar mışcasına gir. Kullanıcı adı ve şifreni doğrula. Daha sonra önce telefon numaranı, daha sonra epostanı doğrulanman istenecek onları doğrula. Daha sonra yüzünü Instagram'a gönder ve hesabın 2-3 güne açılsın. Hesabıma yazmana gerek yok.
bu yüzünü gönderme olayını yapmıştım ben zaten

kanki hiçbir doğrulama işlemi gelmiyor. Kullanıcı adı,şifre vs. Direkt 21 nisan tarihinde itirazda bulundun kısmına atıyor.

Bana hesabımdan ulaş sen.
Merhaba benim instagram hesabım da bi takipçi uygulamasını indirip girdiğim için geçici kilitlendi. Telefon numaram eski numaram ve mailim kayıtlı olmadığı için giremiyorum. Selfie videosu gönderdim ama çözüm olmadı ben hesabımı açmak istemiyorum aksine kapatmak istiyorum ama hesap kapatmak için ücret istiyolar. Bu konuda bi bilginiz var mı?

hocam benim yapabileceğim bir şey var m yoksa sonsuza kadar unutayım mı...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı