Instagram hesabı birden askıya alındı

Adamlar tek tuşla herkesi banladı ya la 🤔🤨

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221031_170255_com.whatsapp_edit_250437443785222.jpg
    Screenshot_20221031_170255_com.whatsapp_edit_250437443785222.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşlar selam,

Yeni işten çıktım servisteyim Instagram'a girdim ana sayfada gönderilere bakarken birden önüme bu hesap 31 Ekim 2022 tarihinde askıya alındı diye bir ibare geldi. Bende karar katılmadığımı tek seçenek buydu zaten tıkladım. E-posta ve telefon doğrulaması yaptı hesap tekrar açıldı fakat şimdi hesaba giriş yaparken ekranda sadece yükleme şekli var açılmıyor? Ben böyle bir saçmalık görmedim 😅 konu ile alakalı bilgisi olan var mı acaba?
Bana hep böyle oluyor hocam. E-postasını unuttuğum için ve telefon numarası kaydetmediğim için o hesap gg oldu mecbur yeni hesap açtım. İnanır mısınız yeni hesapta da aynı sorun oldu. Allahtan E-postasını biliyordum bunun kurtardım :D

Selam bugün Instagram hesabım askıya alındı, arkadaşıma da aynısı oldu yeni hesap açtık arkadaşımın yeni hesabı da askıya alındı yardımcı olur musunuz?

Az önce başıma geldi. Uslu uslu kullandığım ana hesabım bir anda uçtu gitti. Anlamadım bile ama ne hikmettir Instagram'daki güzel ablalarımızı takip ettiğim fake hesabım sapa sağlam duruyor. Global bir sorunsa düzeltilir umarım.

Bu arada kapatılmadan dolayı destek talebi açılmıyor. Bilen arkadaşlar yönlendirirse sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı