Instagram hesabı birden askıya alındı

1667176885596.png

İtiraz formu atmak istiyorum fakat bu ekranda kalıyor. Ne yapmalıyım bir fikriniz var mı?

Arkadaşlar 16:50 gibi okuldan geldim ve kafa dağıtmak için Instagram'a girdim hikayelere bakıyordum ve bir anda hesabınız askıya alındı dedi yani gönderilere yorum yapan bir insan da değilim hikaye atan vs. sevdiğim gönderileri beğenir çıkarım fakat sizce neden böyle demiş olabilir?
Ayrıca şu an webden girmeye çalışınca "challenge Next" yerinde kalıyor.

Dosya Ekleri

• 313131.png
    313131.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 45
Az önce okuduğum habere göre bu küresel bir sorunmuş ve benimle birlikte birçok kullanıcının da hesabı askıya alınmış. Bugün daha 17.00 sularında sorunsuz kullanabilirken, hiç beklemediğim bu yazıyla karşılaştım. İşin kötü tarafı hesabım Facebook'a bağlı. Yapabileceğim şeyler veya durumun gidişatı hakkında fikirleriniz nedir?

Aynı problem şu an bende de var. Araba ile sürüşe çıktım bir geldim hesabım aynı şekilde uyarıyı banada verip askıya aldı. Email ile telefon numara kod gönderdi onayladım, ardından selfie ile bir kağıda, ismimi, kullanıcı adımı ve istedikleri kodu yazmamı ve atmamı istediler. Yazdım ve attım. Attığım selfieyi kabul etmemeleri durumda kalıcı olarak kapanacağı yazıyordu böyle bir saçmalık olmaz değil mi? Bu kadar sorunu yaşadığımıza göre genel bir problem var gibi gözüküyor.
Su an bu şekilde bekliyor Instagram girdiğimde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-31-16-14-23-536_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-10-31-16-14-23-536_com.instagram.android.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 32
Bana da olmuştu. Tekrar giriş yaptım sorunsuz kullanılıyor. Büyük ihtimal sistemsel sorun. Mail adresinize bakın. Fazla takipçi olunca mail veya telefon doğrulaması istiyor.

Geri
Yukarı