Instagram hesabı birden askıya alındı

Bende mobilden girebilirken tarayıcıdan giremiyorum telefon kodlarını ve iki aşamalı doğrulama kodlarını kabul etmiyor
İşin bizlik kısmı bitmiş gibi artık, elimizden geleni yaptık bence. Instagram'ın bu sorunu en kısa sürede halletmesini ümit etmekten başka hiçbir çaremiz yok.

Klasik size gelen 31 Ekim'e kadar askıya alındı uyarısı benim girdiğim zamanda ekranıma geldi, itiraz ettim karara devam ettim mail ile telefonuma kod gönderip onayladım ardından benden bir temiz kağıda, ismimin yazdığı, kullanıcı adımın ve verdikleri kodu yazmamı istedikleri yüzümün gözükeceği şekilde bir selfie istediler ve yazıp çekip attım. Şimdi ise bekliyorum

Hesap benim kendimin ama yine de epostam kendi epostam değil. Ben bayağı bir sıkıntı yaşayacağım gibi duruyor. Biraz bekleyeceğim çünkü o itiraz şeyi bende çıkınca ben bende sıkıntu vardır diye sildim Instagram'ı sonra geri yukledim bu sefer de hesap bulunamadı diyor. Arkadaşlarımdsn baktım hesap bulunamadı yazısı onlardada çıkıyor benim hesabımda.

Arkadaşlar mail ve numaraya gönderilen kod ile onaylama dışında ek olarak şu isim, kullanıcı adı ve verdikleri kodu bir kağıda yazıp selfie şeklinde çekip atma olayını bir tek bende mi istediler yoksa başkaları da var mı bunu yapan?

Ben hala aynı sorunu yaşıyorum. Mobilde giriş yapmaya çalışınca böyle bir profilin olmadığını söylüyor, Instagram Web'de ise ekranda sürekli çark dönüyor.
Nasıl bı çark resim atar mısın

Arkadaşlar mail ve numaraya gönderilen kod ile onaylama dışında ek olarak şu isim, kullanıcı adı ve verdikleri kodu bir kağıda yazıp selfie şeklinde çekip atma olayını bir tek bende mi istediler yoksa başkaları da var mı bunu yapan?
Çoğu kişi de aynı şeyi yazdı sen yapma bence kendi kendine açılmaz ise yap ben yapmadım

Geri
Yukarı