Instagram hesabım durduk yere silindi

techpa

Hectopat
Pazartesi akşamı ınstagrama girmeyi denedim akış yüklenemedi tarzı hatalar verdi, sonra arkadaşım profilimin gözükmediğini söyledi. Bilgisayardan giriş yapmayı denedim. Kullanıcı mevcut değil dedi. Anlayacağınız durduk yere hesabım silindi. Ne bir mail ne bir mesaj geldi. Hesabı nasıl geri getirebilirim, bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazartesi akşamı ınstagrama girmeyi denedim akış yüklenemedi tarzı hatalar verdi, sonra arkadaşım profilimin gözükmediğini söyledi. Bilgisayardan giriş yapmayı denedim. Kullanıcı mevcut değil dedi. Anlayacağınız durduk yere hesabım silindi. Ne bir mail ne bir mesaj geldi. Hesabı nasıl geri getirebilirim, bilgisi olan var mı?

Tek çare destek ile iletişime geçmek bizim yapacağımız bir durum yok büyücü değiliz, geçmiş olsun.Instagram Yardım Merkezi

Neden kapandığına dir bir yazı var mı? Spam vs. yapmış olabilirsin ya da hesabın şikayet edilmiştir birileri tarafından. Arkadaşın dediği gibi yapabileceğimiz bir şey yok. Desteğe İngilizce neden kapandığını sorarsan cevap verirler.
hayır bir yazı falan yok. nerden sorabilirim?

Hayır bir yazı falan yok. Nereden sorabilirim?
Hes(A)bımızın sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklayarak yeni bir sayfaya geleceğiz, destek başlığı altında yer alan Sorun Bildir seçeneğini göreceksiniz. Sorun Bildirme butonuna tıklayarak Instagram’da yaşadığınız problemi belirtebilir ve bu şekilde Instagram Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiş olabilirsiniz. Sorun Bildir seçeneğine bastıktan hemen sonra karşınıza belli başlı başlıklar ve seçenekler gelecektir, bu seçenekler arasında kendinize en uygun seçeneği seçeceksiniz ve probleminizi detaylandırarak anlatmanız gerekmektedir. Instagram hizmetleri ile iletişime geçerek üye olma, hesap çalınması, giriş sorunu, şikayet adresleri gibi çok fazla konuda yardım alabilmektesiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı