Instagram kapatılan hesap nasıl geri açılır?

grk1501

Centipat
Daha fazla  
Merhaba küfürden dolayı bir kişi hesabımı raporlardı ve artık hesabıma giriş yapamıyorum bu hesabı geri nasıl açabilirim?

1694033187740.png

Kendiniz bir şey yapamazsınız itiraz kısmı bile yok ama belli bir ücret karşılığında bazı açan kişiler var ne kadar güvenilir orası bilinmez.

Tek rapordan Instagram hesabı kapatıldığını ilk kez görüyorum hocam kime nasıl bir küfür ettiniz de kapattılar hesabınızı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba küfürden dolayı bir kişi hesabımı raporlardı ve artık hesabıma giriş yapamıyorum bu hesabı geri nasıl açabilirim?

Eki Görüntüle 1934628

Sadece 2 adet form ile itirazda bulunabilirsiniz açılma ihtimali bulunuyor ya da hesabınız daha da aktif olamaz diye bir mail yanıt alırsınız. Formu eksiksiz ve doğru doldurmaya dikkat edin.
Başka yöntemlerde mevcut bunları deneyin sonuç alamazsanız tekrar konuya yanıt verebilirsiniz.

Bu 2 dediğim form değerlendirme talep edemezsiniz diye soramaz :D deneyin görün.

Hocam elim ayağım titredi şikayeti gönderdi ama yine hata verir diye hesabım tarafıma savunma hakkı verilmeden kapatıldı yazdım gönderdim.

Uzun uzun mail attıydım o maili kopyalayıp tekrar oraya mı yapıştırsam? Önceki yazdığım çok alelalde

Yok hocam hiç anlamam vallahi da bir sürü mail attım. Uzun uzun. Senin verdiğin yere de dedim ya gitnez diye alelade yazdım gönderdim tarafıma savunma hakkı tanınmadan hesabım kapatıldı diye. Maili oraya kopyalayım mı sence tekrardan?

Geri
Yukarı