İnstagram küfür cezası nedir?

Yarın karakola gidiyorum dedi ama

Geçmiş olsun. 1 haftaya kapına gelirler ifade için. Sonra da Silivri.

EE2rRpSXkAAewul.jpg

Para cezası ne kadar ve hiç böyle mahkemesi sonuçlanan var mıdır?

Yarın karakola gidiyorum dedi ama
Para cezasını bu kadar takma kafana o bir şekilde hallolur. Asıl önemli olan daha bu genç yaşında sabıkanda olay gözükmesi olacaktır belki bu iş ciddi bir durum değil ama sırf bu sebepten dolayı işvermeyen şirketler var.

Merhabalar, instagramda bir oyun hakkında konu açılmıştı. Birisi de onun grafikleri berbat demiş. Ben de "Grafikleri kötü olmasa **çı kırık PC'ler nasıl açacak a*k evladı" yazdım. Yani öyle ana bacı sövmek gibi bir amacım yoktu ama öylesine dedim işte. Şimdi o bunu ekran görüntüsü almış ve mahkemeye vereceğim diyor. Verebilir mi? Verirse nolur?
Madem korkuyorsun, niye küfür ediyorsun birader ? Sonuçlarına katlanacaksın artık.

Bir avukat tanıdığın varsa ya da bolca paran hiç de zor değil.
Mahkemeye vermek için artık paraya da gerek yok. Eskidendi o devirler. Adam sıradan bir yorum yapmış bu da gelmiş sövmüş. Bunu direk kendi başına delillerle sunsa bile hakim garanti diğer kişiyi haklı bulur. Avukatı tutacak arkadaş küfür eden kişi.

Bir avukat tanıdığın varsa ya da bolca paran hiç de zor değil.
Karakola gidiceğim dedi ben de "Özür dilerim ama sen yine mahkemeye verebilirsin" dedim
Para cezasını bu kadar takma kafana o bir şekilde hallolur. Asıl önemli olan daha bu genç yaşında sabıkanda olay gözükmesi olacaktır belki bu iş ciddi bir durum değil ama sırf bu sebepten dolayı işvermeyen şirketler var.
Peki ben dm'i sildim kullanıcı adını nereden bulup yazabilirim?
Madem korkuyorsun, niye küfür ediyorsun birader ? Sonuçlarına katlanacaksın artık.
Özür diledim zaten de öyle bir küfür etmek de istememiştim aslında

Geri
Yukarı