Instagram Reels videolarında FPS düşüşü

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
İyi sosyaller,

Instagram'da aynı cihazdan giriş yaptığım bir hesabımda hiçbir sorun yokken diğer hesabımda Reels videoları çok kasıyor ve ses kayıyor. Her videoda olmasa da çoğu video kasıyor, özeklikle LoL oyun videoları, stüdyo ortamında çekilmiş görüntü kalitesi iyi olan videolar izlenilmeyecek kadar kötü. Instagram'ı güncelledim yine sorun çözülmedi, cihaz Samsung Galaxy a33. bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bazı videolarda sorun yok ama bazılarında varsa ben birkaç şey yapmıştım öyle düzelmişti (%100 değil yaşadığımda kafama göre yaptım düzeldi) instagrama basılı tutup uygulama bilgisi, tüm verileri sıfırlaya bastım tekrar giriş yaptım, silip yükledim, formatladım. Bunlardan biri düzeltmiş olabilir dediğim gibi kesin değil izlediğim adımlar bunlardı şu an sorun yok.

Eğer bazı videolarda sorun yok ama bazılarında varsa ben birkaç şey yapmıştım öyle düzelmişti (%100 değil yaşadığımda kafama göre yaptım düzeldi) instagrama basılı tutup uygulama bilgisi, tüm verileri sıfırlaya bastım tekrar giriş yaptım, silip yükledim, formatladım. Bunlardan biri düzeltmiş olabilir dediğim gibi kesin değil izlediğim adımlar bunlardı şu an sorun yok.
işin garibi bir hesabımda sorunsuz videolar oynatılıyor diğer hesabımda ise bazıları bozuk sadece.

Geri
Yukarı