Instagram satıcısı ve Dolandırılma ihtimalim

Kardeş atsın parayı sonra engelle.
Dolandırılmak istemediğim gibi insanları dolandırmak da istemem.
Bu kadar istiyorsanız deneyebilirsiniz. Risk tamamen size ait. Hem de iyi veya kötü deneyimlerinizi bizimle paylaşırsınız.

Benim tavsiyem: Kesinlikle uzak durun.
İşin para mevzusundan çok doğacak tehlikeden korkuyorum. Başıma bela almak istemem. Profilinde bir kaç hacker forumunun linkleri vardı.

Dolandırılmak istemediğim gibi insanları dolandırmak da istemem.

İşin para mevzusundan çok doğacak tehlikeden korkuyorum. Başıma bela almak istemem. Profilinde bir kaç hacker forumunun linkleri vardı.
Dolandırıcıyı dolandırmak caizdir.

Bir zamanlar bu işleri yapan arkadaşlarım vardı. Cc ile çalıntı parayı aklıyorlar. Suç sizin üzerinize kalıyor. Bu yüzden bu tip şeyleri denemeyin. Benim elimde bile cc bulunuyor. Bulmayı bilen bu tip işlere giriyor. Fark ettiyseniz yazdığınız siteler 3D doğrulama talep etmeyen siteler. Bu yüzden kart sahibinin mobil onayı olmadan işlem yapabiliyorlar.

Bir zamanlar bu işleri yapan arkadaşlarım vardı. Cc ile çalıntı parayı aklıyorlar. Suç sizin üzerinize kalıyor. Bu yüzden bu tip şeyleri denemeyin. Benim elimde bile cc bulunuyor. Bulmayı bilen bu tip işlere giriyor. Fark ettiyseniz yazdığınız siteler 3D doğrulama talep etmeyen siteler. Bu yüzden kart sahibinin mobil onayı olmadan işlem yapabiliyorlar.
Anladım çalıntı kart, para olduğu için herhangi bir sorunda benim de başım çok yanar.

Ancak yazdığı gibi şu çalıntı kredi kartları falan üzerinden başıma bela alabilirim. En risksiz olanı Valorant VP gibi duruyor. Zaten bana e-pin verecek bir risk doğmaz.
E-pin kodunun kullanıldığı hesap yine sizin üzerinize olacak. Suç ortağı oluyorsunuz. Herhangi bir durumda zaten mesajları silseniz bile savcılık bu mesajları kullandığınız uygulamadan talep edebiliyor. Denemeyin böyle şeyleri.

E-pin kodunun kullanıldığı hesap yine sizin üzerinize olacak. Suç ortağı oluyorsunuz. Herhangi bir durumda zaten mesajları silseniz bile savcılık bu mesajları kullandığınız uygulamadan talep edebiliyor. Denemeyin böyle şeyleri.
Pekala anladım teşekkürler kişiyle ilgimi kesmek en iyisi.

Geri
Yukarı