Instagram'dan ayakkabı almak

Alacaksanız bile kapıda ödemeli varsa alın. Ve kargocu geldiğinde ilk parayı vermeyin, gelen kargonun içini açıp bakın. Doğru ürünse ödemeyi yapın.

Kanka inanma bende inanmıştım 2017 yılında aldım 3 ayakkabı 150 TL giymeden çöpe attım anla yani o kadar iyiydi ürün.
Öyle yerler hala var benim bahsettiğim yurtdışından getirdiğini söyleyip satan yerler, mesela süperstarı 320ye aldım şuan, 270e de var.
Alacaksanız bile kapıda ödemeli varsa alın. Ve kargocu geldiğinde ilk parayı vermeyin, gelen kargonun içini açıp bakın. Doğru ürünse ödemeyi yapın.
İade olmadıktan sonra bir önemi yok ne yazık ki.

Öyle yerler hala var benim bahsettiğim yurt dışından getirdiğini söyleyip satan yerler, mesela süperstarı 320ye aldım şu an, 270e de var.

Öyle yerler hala var benim bahsettiğim yurt dışından getirdiğini söyleyip satan yerler, mesela süperstarı 320ye aldım şu an, 270e de var.

Memnun musun superstardan?
Öyle yerler hala var benim bahsettiğim yurtdışından getirdiğini söyleyip satan yerler, mesela süperstarı 320ye aldım şuan, 270e de var.

memnun musun superstardan

@misterscofield ayakkabı nasıl geldi bilgilendirme yapabilir misin acaba ben de almayı dusunuyorum da
Gelmişti, bazı tanıdıklarım gayet kaliteli vs demişti. Bazı youtubeden video çekenelr orj bile demitşi ancak ben yine de iade ettim. Güven hissi olmuyor , şu an ki fiyatlarla almak zaten mantıksız orjinale yakın fiyatlarla satıyorlar. A kalite olduğunu bilerek ve verdiğin paraya acımayacaksan alabilirsin. Sonuçta 5k olan ayakkabıları 700e veriyorlar.

Geri
Yukarı