Instagram'dan sevgili arayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar bana bayağı komik geliyor, görüyorum bazen sevgili bulma postu atıyorlar, yazanların %90'ı 13 yaşında çocuk %10'luk bölümü de fake kız hesapları, ben hiç oraya gerçekten fake olmayan bir kızın yazdığını görmedim, vallahi bu postlardan bir tane sevgili bulan varsa bende ne olayım :D Siz ne düşünüyorsunuz?

İlgimi çektiğini nereden çıkardın?

Hocam durduk yerine karşısınıza çıkmaz, arayanların çoğunluğunun 13 yaşında olduğunu ve kızları da fake hesap olduğu dikkatinizi çekmiş. Z kuşağı gençlerin bazıları Facebook'ta takılan 45 yaş üstü teke dayılar gibi bir sevgili arama peşinde olabilir.

Arkadaşlar bana bayağı komik geliyor, görüyorum bazen sevgili bulma postu atıyorlar, yazanların %90'ı 13 yaşında çocuk %10'luk bölümü de fake kız hesapları, ben hiç oraya gerçekten fake olmayan bir kızın yazdığını görmedim, vallahi bu postlardan bir tane sevgili bulan varsa bende ne olayım :D Siz ne düşünüyorsunuz?
Kimse düzgün cevap vermemiş ben vereyim bence gerçek hayatta bulamadığı sevgilisini internetten tanışıp sahte ilişki kurarak gerçek ilişki kurduğuna kendini inandırmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı