Instagram'dan "topluluğumuz korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz" hatası

Sümer Menga

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Instagram'da futbolcu kenanyildiz_official takip etmek istiyorum fakat topluluğumuz korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz hatası alıyorum fakat diğer hesaplari takip edebiliyorum, bunun çözümü nedir?

Kanka bu Instagram o kadar çok bug içeriyor ki sen bir şey yapmasan bile havadan sudan bozulabiliyor. En iyisi 1 hafta falan beklemek.

Arkadaşlar Instagram'da futbolcu kenanyildiz_official takip etmek istiyorum fakat topluluğumuz korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz hatası alıyorum fakat diğer hesaplari takip edebiliyorum, bunun çözümü nedir?
Daha demin başıma geldi dedim başka başına gelen var mı bakayım Technopat'a diye seni buldum bende "Mesajın kurallarımıza uymuyor" hatası çıktı

Instagram uygulamasının önbelleğini temizle ya da Instagram'ı uygulama dışında web sitesi üzerinden takip etmeyi dene. Instagram hesabımda ben 2 gün önce başka hesabıma giriş yapmayı denedim hata verdi. 1 gönderili hesabı engellemişler bir de aynı gönderi Youtubeda'da var ve topluluk kuralları dışında yok yani Instagram'ın hatası.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı