Instagram'ın Doğu Türkistan yorumlarını kaldırması

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Geçenlerde türkçülükle alakalı edit sayfası açtım ve bugün doğu türkistan zulmü ile alakalı edit yaptım. Reels'e gelen 2 yorum birkaç dakika sonra yanıltıcı olabilir iddiası ile kaldırıldı. Gerçekten üzücü. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu konu hakkında?

Vallahi bunun için hiçbir kimsenin sesinin çıkacağını ya da umursayacağını sanmıyorum. Bugün tüm dünya Ukrayna, filistin için tepki gösteriyor ama konu türklere gelince sus pus. Allah yardımcıları olsun ne diyelim.

Tarih boyunca da hep böyle olmuştur Türk hariç kimse Türk'ün yanında olmamıştır bundan sonra da olacaklarını sanmıyorum.

Vallahi bunun için hiçbir kimsenin sesinin çıkacağını ya da umursayacağını sanmıyorum. Bugün tüm dünya Ukrayna, filistin için tepki gösteriyor ama konu türklere gelince sus pus. Allah yardımcıları olsun ne diyelim.

Vallahi konu direk Müslüman'ları kapsıyor sanırsam. Dünde babam Instagram'a İsrail'in tankının patlatıldığı bir hikaye atmıştı yalan haber diye kaldırıldı.

Şimdi Instagram Çin de zaten banlı. Onlardan para koparmak için yapıyorlar desem olmuyor amaçları ne ben çözemedim.

Hocam sayfanızı atabilir misiniz?

Yorumlar bende kaldırıldı olarak gözüküyor bu arada. Sizde gözükmeyebilir.

Yorumlar bende kaldırıldı olarak gözüküyor bu arada. Sizde gözükmeyebilir.
hocam video bu mu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı