Insurgency: Sandstorm alınır mı?

Ben ücretsiz hafta sonunda almıştım bazı özellikleri cidden güzel gerçek askeri simulasyon tarzı olması mermi yükü falan gerçekten güzel ama ben pek sevememiştim ya aşırı hızlıydı ve çok fazla Battlefield'a benziyordu. Tabii bunlar şahsi görüşüm belki sen seversin.
Gameplay:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel oyun bir şans ver 2 saat dolmadan sevmezsen iade edersin. Beni sarmadı diye herkesi sarmayacak değil.

Oynanış videolarını izlediyseniz ve hoşunuza gidiyorsa alın derim. Ücretsiz hafta sonu fırsatında indirip denemiştim ve oyunu çok sevdim. Hala alamadım orası ayrı😒 Oyunda gece olduğunda görmek çok zor hale geliyor ve eğer yüzünüze fener tutarlarsa büyük ihtimalle ölürsünüz :D Maçtan önce silahlarınızı seçmek, eklentileri takmak vs. çok zevkli. Grafik konusunda benim beklentimi karşılıyor. Oynanış olarak da hoşuma gitti o yüzden beğendim.

Oyun gerçekten güzel ancak oynaması kolay değil. Bazen çatışmalarda kafamı çıkarıp sıkmaya cesaret edemiyorum, sesler oldukça etkileyici. Ölmek de çok kolay, çoğu zaman tek mermiye ölebilirsin. Bunları bilerek almanı tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı