Insurgency Sandstorm alınır mı?

Çok güzel bir oyun fakat silah tepmeleri fazla gerçekçi olduğu için oynaması ve alışması çok zor. Biraz BF tarzı, kaos hayli fazla. Normal Insurgency bile son oynadığımda fulldü. Sandstorm'da muhtemelen iyi durumdadır. Zaten beğenmezseniz 2 saat içinde iade edebiliyorsunuz Steam politikasını biliyorsunuzdur.

Çok güzel bir oyun fakat silah tepmeleri fazla gerçekçi olduğu için oynaması ve alışması çok zor. Biraz BF tarzı, kaos hayli fazla. Normal Insurgency bile son oynadığımda Full'dü. Sandstorm'da muhtemelen iyi durumdadır. Zaten beğenmezseniz 2 saat içinde iade edebiliyorsunuz Steam politikasını biliyorsunuzdur.

Hocam grafik takıntım yok düşüğünde düşüğü olsun fark etmez ama en ufak bir takılma donma sinirimi bozuyor optimizasyon sorunu var mı ilk çıktığı dönemde sıkıntılıydı yukarıdaki sistemli laptop ta sorun olur mu?

Güzel oyundur. Fakat bildiğiniz diğer rekabetçi oyunlara pek benzemez. Daha realistik bir oyundur. Tek mermiye ölüyorsunuz. Silah mekanikleride aynı şekilde biraz zor gelebilir. Serverler dolu o yandan bir sıkıntı çekmezsiniz.

Hocam grafik takıntım yok düşüğünde düşüğü olsun fark etmez ama en ufak bir takılma donma sinirimi bozuyor optimizasyon sorunu var mı ilk çıktığı dönemde sıkıntılıydı yukarıdaki sistemli laptop ta sorun olur mu?
Oyunu deneyeli çok oldu ama optimizasyon veya FPS sıkıntısı çektiğimi hatırlamıyorum, bende 2070 Super mobil var. Eski bir oyun değil zaten, optimizasyon sorunu yoktur muhtemelen.

İlk zamanlar sıkıntılıydı şu an 1050 Ti gibi bir kartla yüksek-düşük ayarlarda 60-80FPS alıyorum gönül rahatlığıyla alabilirsin. Şunu da söyleyim skin alıp iade ettiğin zaman skinler gitmiyor.

Hocam ben de al diyorum. İlk baslarda zorluyor. Sonra alışınca diğer oyunlar çerez geliyor. Taktiksel ve oldukca gercekci bir oyun deneyimi var. Tek mermi olayının altını çizmem lazım, affı yok 🤭 indirimde sanırım al bence

Herkese teşekkür. Ederim akşam indireceğim artık sabah bakarım sarmazsa Squad'a geçme düşüncemde var biraz farklı kulvar ama oyunda yok yıllardır Battlefield biraz farklı bir şeyler deneyeyim.

Geri
Yukarı