Insurgency: Sandstorm alınır mı?

89666

Kilopat
FPS oyunu arayışındayım. İndirimlerde Insurgency: Sandstorm almayı düşünüyorum. Başka seçenek göremedim. Hell Let Loose denemiştim ve beğenmedim. Post Scriptum'u da düşünüyorum. Hangisini almalıyım? Başka önerileriniz var mı? Aşırı simülasyon değil de arcade simülasyon karışımı olması daha iyi olur.

FPS oyunu arayışındayım. İndirimlerde Insurgency: Sandstorm almayı düşünüyorum. Başka seçenek göremedim. Hell let loose denemiştim ve beğenmedim. Post Scriptum'u da düşünüyorum. Hangisini almalıyım? Başka önerileriniz var mı? Aşırı simülasyon değil de arcade simülasyon karışımı olması daha iyi olur.

Oyunun zorluğuna dayanabilecekseniz neden olmasın.

FPS oyunu arayışındayım. İndirimlerde Insurgency: Sandstorm almayı düşünüyorum. Başka seçenek göremedim. Hell Let Loose denemiştim ve beğenmedim. Post Scriptum'u da düşünüyorum. Hangisini almalıyım? Başka önerileriniz var mı? Aşırı simülasyon değil de arcade simülasyon karışımı olması daha iyi olur.
Alırsanız pişman etmeyecek bir oyun. Ben oynamadım ama oynayan kişiler güzel diyor. Uzun bir süre oynar mısınız onu bilemem.

Zamlanmadan önce alıp oynama fırsatı buldum, 150TL civarına düşüyor sanırım artık. Eğer uzun süreler oynarım diyorsan o fiyata değebilir fakat zor bir oyun. Multiplayer oynarken adamlar seni sen görmeden öldürüyor, alışman lazım. Onun haricinde oyun güzel.

Zamlanmadan önce alıp oynama fırsatı buldum, 150TL civarına düşüyor sanırım artık. Eğer uzun süreler oynarım diyorsan o fiyata değebilir fakat zor bir oyun. Multiplayer oynarken adamlar seni sen görmeden öldürüyor, alışman lazım. Onun haricinde oyun güzel.
Daha kolay bir oyun öneriniz var mı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı