Insurgency: Sandstorm alınır mı?

squaLLxq

Hectopat
Nasıl bir oyun?

Oyuncu sayısı iyi mi?

Sürekli mikrofon basmamız gereken bir oyun mu? Yoksa Tom Clancy's Rainbow Six: Siege benzeri mi?

Sizce alınmalı mı? Tavsiyelere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya meraklısıysan alınır ama zorluğu ile adamı çileden çıkartır. Ben bu kadar zor silah oyunu görmedim. Insurgency 1 bile daha kolaydı. Al, 2 saat dene beğenmezsen iade et derim ben. Bu zorluk hoşuna gidebilir de.
Mikrofon basmasan da olur takımlar çok kişilik zaten. Türklerin çok olduğu bir oyun.

Ya meraklısıysan alınır ama zorluğu ile adamı çileden çıkartır. Ben bu kadar zor silah oyunu görmedim. Insurgency 1 bile daha kolaydı. Al, 2 saat dene beğenmezsen iade et derim ben. Bu zorluk hoşuna gidebilir de.
Mikrofon basmasan da olur takılar çok kişilik zaten. Türklerin çok olduğu bir oyun.
Bende zor oyun arıyordum zaten savaşı hissedebileceğim :D

Umarım aradığın oyun budur. Ben de oyunların gerçekçi olmasını isterim ama bu kadar da değil. Bu oyun abartmış, klavye fare mi kullanıyoruz gerçek AK ile Suriye'de savaşamı gidiyoruz belli değil yahu.
Bir de bir şey sormak istiyorum Game Pass'de var gözüküyor denemek için ücretsiz aboneliğim vardı bilgisayarda onu açtım fakat bakıyorum oyun yok abonelik dışında da mağazada gözükmüyor kaldırıldı mı?

Bir de bir şey sormak istiyorum Game Pass'de var gözüküyor denemek için ücretsiz aboneliğim vardı bilgisayarda onu açtım fakat bakıyorum oyun yok abonelik dışında da mağazada gözükmüyor kaldırıldı mı?
Xbox uygulamasından baktım şimdi gözükmüyor, kaldırılmış galiba. Evet bir ara vardı ben de hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı