Insurgency Sandstorm düşük FPS sorunu

ayuksell

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Sistemim Battlefield 5'i en yüksek ayarlarda rahat rahat 70 - 80 FPS arası oynuyor ama Insurgency Sandstorm'da kasma yapıyor.
Ayarları medium veya low'a çekmeme rağmen. Yardımcı olabilir misiniz?
i7 7700
GTX 1060 6 GB
12 GB DDR4 2133 MHz RAM
600W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların dediği gibi optimizasyonu iyi değil. Yalnız ben 8 GB'den 16 GB RAM'e geçince ciddi iyileşmeler hissettim bilginiz olsun (frekansı 2400 MHz). Sandstorm aslında fikir olarak güzel olmuş, komutan+observer ile topçu desteği, kozmetik de olsa karakter özelleştirmeleri vb. pek çok yenilik ama işte bu optimizasyon sorunu büyük sıkıntı. Motoru da Unreal Engine ve ben Unreal ile çoğu oyunda sıkıntı yaşadım. Bir önceki Insurgency'nin performans olarak epey gerisinde. Hele ki fiyat/performans olarak yanından geçemez şu haliyle.

Nasıl hallettin anlatır mısın ?

Başta bilgisayarıma daha eski bir windows sürümünü yüklemek için format attım ve Windows 10 Pro 1511 sürümünü kurdum.
Ardından bilgisayarımın yanında gelen Driver&Utility Usb’si ile ekran kartının ve entegre grafik sürücülerini kurdum ve güncellemedim. Kısacası sürücülerim eski ve sorun düzeldi.

Başta bilgisayarıma daha eski bir windows sürümünü yüklemek için format attım ve Windows 10 Pro 1511 sürümünü kurdum.
Ardından bilgisayarımın yanında gelen Driver&Utility Usb’si ile ekran kartının ve entegre grafik sürücülerini kurdum ve güncellemedim. Kısacası sürücülerim eski ve sorun düzeldi.
Ben bu oyunu kurmadan önce ekran kartı driverımı güncellemiştim , ondan mı ? acaba mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı