Insurgency Sandstorm düşük FPS sorunu

ayuksell

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Sistemim Battlefield 5'i en yüksek ayarlarda rahat rahat 70 - 80 FPS arası oynuyor ama Insurgency Sandstorm'da kasma yapıyor.
Ayarları medium veya low'a çekmeme rağmen. Yardımcı olabilir misiniz?
i7 7700
GTX 1060 6 GB
12 GB DDR4 2133 MHz RAM
600W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle yap, Windows sürümün son sürüm değil, Windows’dan sorun olacağını sanmıyorum. Ekran kartıyla başla, farkı göreceksin.
Ben senin gibi Driver&Utility Usb’si ile ekran kartını entegre etmedim. Temizce sürücüyü kaldırıp Bir eski sürümümü yükledim biraz fark oldu ama hala tam anlamıyla verimli değil. Anlamadım ki i7 7700 gtx 1060 ım var hala sorun yaşıyoruz nasıl oyun bu?
Aynen öyle yap, Windows sürümün son sürüm değil, Windows’dan sorun olacağını sanmıyorum. Ekran kartıyla başla, farkı göreceksin.
Ekran kartı driverını nasıl entegreledin ?

Son düzenleme:
Ben senin gibi Driver&Utility Usb’si ile ekran kartını entegre etmedim. Temizce sürücüyü kaldırıp Bir eski sürümümü yükledim biraz fark oldu ama hala tam anlamıyla verimli değil. Anlamadım ki i7 7700 gtx 1060 ım var hala sorun yaşıyoruz nasıl oyun bu?

Ekran kartı driverını nasıl entegreledin ?

Ekran kartı driver’ımı entegre yapmadım, sadece güncel ekran kartı sürücüsünü silmek için bilgisayarımda olan bütün Nvidia klasörlerini sildim, aynı şekilde kayıt defterindeki Nvidia dosyalarını da sildim. Bundan sonra eski bir sürücüyü yükledim.

Geri
Yukarı