Intel 11. nesil bilgisayar toplama

NovaEmirhan

Hectopat
Yer
Türkiye Bolu,Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i9 13900KF GIGABYTE Z790 DDR5 GSKILL TRIDENT Z5 2x48GB-2x24GB AORUS ASUS GeForce GT 710 Seagate Exos 20TB
Meslek
E-Ticaret
11. nesil i5 destekleyen bir anakart lazım bana. Ne olur yardımcı olun ama anakart en ucuz anakart olması lazım. En fazla 64 GB RAM yeter bana. Bu makinede; 32 GB RAM, iyi bir işlemci soğutucusu ve kasa lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB RAM neyinize yetmiyor hocam? Sadece oyun oynayacaksanız gerek yok.
64 üst düzey iş makinelerinde bile zor bulunuyor.
Neden illaki Intel istiyorsunuz, AMD'nin bütçenize göre Intel'den daha iyi modelleri olabiliyor.
Ayrıca bütçe ne?

Bütce 12K AMD sevmiyorum be.
16 GB RAM neyinize yetmiyor hocam? Sadece oyun oynayacaksanız gerek yok.
64 üst düzey iş makinelerinde bile zor bulunuyor.
Neden illaki Intel istiyorsunuz, AMD'nin bütçenize göre Intel'den daha iyi modelleri olabiliyor.
Ayrıca bütçe ne?

Dedim almışken 32 olsun hem edit vs zorlanamaz PC dedim.

11. nesil İntel pek iyi değil. Fanboyluğu bırakmanız sizin adınıza performans olarak döner.

O kadar RAM almak yerine yüksek frekanslı alın keza siz ekran kartı almayacaksınız sanırım.

En ucuz anakart nedir hocam ? Düzgün bir anakart almazsanız ne RAM ne işlemci düzgün performans veremez.

Anakart bayağı güçlü kasayı da beğendim.

12K bütçede 32 GB RAM alamazsınız ne yazık ki.
12K bütçede AMD her açıdan daha iyi olur.

Ne alaka? 12.000 TL bütçe için Intel tarafında sistem mi toplanamıyor? Ancak işte imzana bakınca bu yorumu yapıyor olmana şaşırmıyorum. Ayrıca isterse 64 GB takar.

İşlemci 6 Çekirdek 8 Çekirdek varımdır amd 8 çekirdek daha iyi olur amd anlamıyorum ben anlatırsan iyi olur
Ne alaka? 12.000 TL bütçe için Intel tarafında sistem mi toplanamıyor? Ancak işte imzana bakınca bu yorumu yapıyor olmana şaşırmıyorum. Ayrıca isterse 64 GB takar.

Aynen hocam ben Intel alacağım her türlü.

Geri
Yukarı