Intel Core 2 Duo 4400 ve GT240 Tabanlı Sistem Upgrade

GetRektKaanJ

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci : Intel Core(TM)2 cpu 4400 @ 2.00 ghz
Sistem Belleği 2048 MB
Görüntü Bağdaştırıcısı GeForce GT 240
Monitör Genel PnP Monitör [NoDB] (CNN7261Y9Y)

Kendi çapımda profesyonel olarak LOL oynuyorum fakat FPS otuzlarda süründüğü için Skill Dodge atamamaya başladım. PC'nin kasması hoşuma gitmiyor. 8 yıllık PC elimdeki; 3 veya 4 yıl önce ekran kartı ve 2 GB RAM almıştım. O kadar şimdi tekrardan bir şeyler yapmak istiyorum. Aşırı hız istemiyorum yani o kadar para harcayacak durumumda yok zaten. Beni bir 3 4 yıl daha geçindirsin yeter. Zaten yüksek ayarda oynamıyorum oyunları, gamer da değilim. Günde 3-4 saat oynar çıkarım. Bana neleri değiştirmem gerektiğini ve onun yerine ne almam gerektiğini söylerseniz sevinirim. Hepinize iyi tatiller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 275
Aslında anakart değiştirmek oyun fps'nize pek etki etmeyecektir. Anakartınızı öğrenmemin nedeni önereceğim işlemciye uygun olmasını görmekti. Ekran kartı ve işlemciye ihtiyacınız var. Şuan bir öneride bulunamayacağım net sorunum var. En kısa zamanda önereceğim.

Aslında anakart değiştirmek oyun fps'nize pek etki etmeyecektir. Anakartınızı öğrenmemin nedeni önereceğim işlemciye uygun olmasını görmekti. Ekran kartı ve işlemciye ihtiyacınız var. Şuan bir öneride bulunamayacağım net sorunum var. En kısa zamanda önereceğim.

www.vatanbilgisayar.com: Pentium G3258 Soket 1150 3.2GHz 3MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar alacagım hem cok ucuz hemde oc yapacagım. yanına bırde ram+ekran kartı alacagım nasıl olur

olur. Fakat yanına 1150 soketli anakart alman gerekir dikkat et. Eğer bütçe yeterse yanına gtx 750 ti gibi bir ekran kartı alırsan. Oyunu koy bilgisayar oynasın. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı