Intel Core 2 Duo 4400 ve GT240 Tabanlı Sistem Upgrade

olur. Fakat yanına 1150 soketli anakart alman gerekir dikkat et. Eğer bütçe yeterse yanına gtx 750 ti gibi bir ekran kartı alırsan. Oyunu koy bilgisayar oynasın. :)
bir saattir ben gtx 750 ti'e bakıyorum o bana bakıyor..442TL fazla değil mi biraz? gamer değilim dediğim gibi 2015 oyunlarını oynamıycam baska bı onerınız varmı?

anakart işlemci uyumlu değil. Dikkat et onlara. Overclock yapmalısın zaten o işlemciye.
Bu arada küme ne ?

Son düzenleme:
İşlemci ile anakart uyumu soket yazan yere bakarak anlayabilirsin. Mesela soket 775 yazan işlemci ile soket 1150 yazan anakart uyumlu değildir. Senin belirttiğin anakartta Fm2+ yazıyor ama işlemci 1150 yani uyumlu değil. Buna göre belirleyebilirsin. Bu arada moonitör ile anakart uyumunada dikkat etmelisin. Monitörün vga, dvı veya hdmı olduğunu bulup ona göre anakart seçmelisin. Bende çok arada oynuyorum gümüş 3'tüm girmedim gümüş 5 oldum. S5'te kasıp gold yaparım. Westte boş duran bir hesabın var mı ? Türkiye serverinden bıktım.

İşlemci ile anakart uyumu soket yazan yere bakarak anlayabilirsin. Mesela soket 775 yazan işlemci ile soket 1150 yazan anakart uyumlu değildir. Senin belirttiğin anakartta Fm2+ yazıyor ama işlemci 1150 yani uyumlu değil. Buna göre belirleyebilirsin. Bu arada moonitör ile anakart uyumunada dikkat etmelisin. Monitörün vga, dvı veya hdmı olduğunu bulup ona göre anakart seçmelisin. Bende çok arada oynuyorum gümüş 3'tüm girmedim gümüş 5 oldum. S5'te kasıp gold yaparım. Westte boş duran bir hesabın var mı ? Türkiye serverinden bıktım.
Maalesef, tr sunucusunda oynuyorum her ne kadar her ranked game flame yapanlarla gecsede

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı