İntel core i3 4130 sistem toplandı

Fps aklımda değil ama takılma olmuyor.

Senin kullandığın anakart ve işlemciyi ben de düşünüyorum bu aralar almayı, ekran kartı olarak da HD7870 düşünüyorum. Aklımda soru işareti vardı, acaba sıkıntı yaratır mı FPS oyunlarında yüksek ayarlarda diye, anladığım kadarıyla hiçbir sıkıntı yaşatmaz.

Senin kullandığın anakart ve işlemciyi ben de düşünüyorum bu aralar almayı, ekran kartı olarak da HD7870 düşünüyorum. Aklımda soru işareti vardı, acaba sıkıntı yaratır mı FPS oyunlarında yüksek ayarlarda diye, anladığım kadarıyla hiçbir sıkıntı yaşatmaz.
Hangi oyun ?.

Şu an, i3 4160 + Msı H81m-p33 + 8 GB DDR3 1600 Mhz cl9 'a verebileceğim para 450 lira + kargo masrafıdır.

SSD'yi sıfır tercih ederim. HDD'yi de öyle.

Kasa + Güç için de ikinci el bakacağım, istediğim fiyata bulamazsam 600W olan bir kasayı (ön panelinde de fan olacak bir kasayı) sıfır alacam mecburen.

Ekran kartı için 350 lira düşünüyorum HD7870 için. HD7970'e 400 veya 450 lira olur.

Şu an, i3 4160 + Msı H81m-p33 + 8 GB DDR3 1600 Mhz cl9 'a verebileceğim para 450 lira + kargo masrafıdır.

SSD'yi sıfır tercih ederim. HDD'yi de öyle.

Kasa + Güç için de ikinci el bakacağım, istediğim fiyata bulamazsam 600W olan bir kasayı (ön panelinde de fan olacak bir kasayı) sıfır alacam mecburen.

Ekran kartı için 350 lira düşünüyorum HD7870 için. HD7970'e 400 veya 450 lira olur.
2. el alacaksınız yani ama tavsiye etmem.

Sağlam olduğunun garantisi var mı ? Akrabaysa ayrı mesele ama güvenmiyorum ne yalan söyleyim.

Biraz da şans tabii. Sağlamlığına güvenmeliyim.

Zaten böyle giderse büyük ihtimal sıfır alacak gibiyim. Millet kafayı yemiş. Sıfır fiyatından çok az altında satıyorlar. Kullanılmış ikinci el ürüne o parayı vereceğime üzerine biraz daha koyar sıfırını alırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı