Intel Core i5 3570K İşlemciye Uygun Z77 Anakart

M5A97'de hiçbir BIOS güncellemesi gerektirmez de sen neden korkuyorsun ki ? Yapma şunları. BIOS güncellemek artık çocuk oyuncağı ya. İstersen Vatan Computer görevlilerine yaptır bunu.

Tamam anladım m3rt'in önerdiği sistemi alıcam hoşuma gitti :D

- - - Güncellendi - - -

M5A97'de hiçbir BIOS güncellemesi gerektirmez de sen neden korkuyorsun ki ? Yapma şunları. BIOS güncellemek artık çocuk oyuncağı ya. İstersen Vatan Computer görevlilerine yaptır bunu.

Asus'un BIOS Update Programı varmış. Onu kullanarak yapsam olur mu? O program ile oluyorsa çok basitmiş ;D

ASUS
M5A97 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart

AMD
FX X4 4100 Soket AM3+ 3.6GHz 12MB Cache 32nm İşlemci

COOLER MASTER
HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA

ASUS
HD7850 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit DX11 Ekran Kartı

GSKILL
4GB Ripjaws 1600MHz DDR3 CL9 1.5V Tek Modül Ram

A4 TECH
F7 V-TRACK KABLOLU GAMER MOUSE - KIRMIZI SİYAH DESENLİ

SEAGATE
3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk

ASUS
DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

Hepsi Vatan Bilgisayar'ın %25 indirimiyle 1534 lira oluyor.:D

Sizce nasıl? Eklenicek veya sistemde uyumsuz olan birşey var mı?

En önemlisi de bu sistemde olan herhangi bir parçayı kullanıpta şikayeti olan var mı?

Şimdiden herkese teşekkürler...:cool:

Sistem çok başarılı. Güzel bir sistem toplamışsın kendine uyumsuzluk falanda yok. 750 Watt güç kaynağı biraz fazla olmuş ama sen bilirsin.

Birde 8 GB RAM alsan daha iyi. Çünkü belki ileride 4 GB yetersiz kalan oyunlar olabilir, ben pek sanmıyorum öyle bir oyun olacağını ama 8 GB alman daha iyi olacaktır.

Sistem çok başarılı. Güzel bir sistem toplamışsın kendine uyumsuzluk falanda yok. 750 Watt güç kaynağı biraz fazla olmuş ama sen bilirsin.

Birde 8 GB RAM alsan daha iyi. Çünkü belki ileride 4 GB yetersiz kalan oyunlar olabilir, ben pek sanmıyorum öyle bir oyun olacağını ama 8 GB alman daha iyi olacaktır.

Evet ben de 8 GB alacaktım ama şimdilik gereksiz olduğunu söylediler. Eğer 4 GB'nin üstünde RAM isteyen oyun olursa aynı RAM'den birtane daha alırım
redface.png

M5A97 - FX4100 kullandım hiçbir şikayetim yok çok memnunum. O kasanın yerine daha düşük PSU ' lu bir kasa alabilirsin.

Buradan gelen parayla da RAM'leri 1866 MHz ve 8 GB yapabilirsin.

Teşekkürler öyle yapıcam :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dakika... Anlamıyorum. Sen bizim dediklerimizi karşılaştırıyor musun ? Nerden söylediler ya sana ? Neresi gereksiz ? Seneye oyunları açmakta sıkıntı yaşarsın. RAM'i tekrar 8 GB yapalım. 1866 Mhz tercihim. Sebebi, FX işlemciler 1866 Mhz RAM kullanabiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı