İntel E7500 ile GTX750 Tİ darboğaz olur mu?

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hemen konuya geliyorum. 1-2 güne gtx 750 ti alacağım. İşlemcim e7500 2.93 GHz oc ile biraz arttırabilir. 400w Peak güç kaynağım var. Ve monitörüm 1366x768. Darboğaz yapar mı sizce. Soru bu acele edilirse sevineceğm

Şimdi beyler kaynatmayalım mevzuyu. Alıyorum ben bu ekran kartını %100 darboğaz yapmaz değil mi? Bf4 crysis3 felan oynayacağız. 1366x768 olmasına güveniyorum. Fps sıkıntısı çeker miyim sizce? 400 küsür lira vereceğiz yani kolay kazanılmıyor bu paralar.

Şimdi beyler kaynatmayalım mevzuyu. Alıyorum ben bu ekran kartını %100 darboğaz yapmaz değil mi? Bf4 crysis3 felan oynayacağız. 1366x768 olmasına güveniyorum. Fps sıkıntısı çeker miyim sizce? 400 küsür lira vereceğiz yani kolay kazanılmıyor bu paralar.
Kardeş GTX650 ti Boost al GTX750ti'ı geçiyor fiyatı da 370TL. Ben aldım ama düşük FPS alıyorum işlemciden dolayı heralde. E5500 işlemci.

Bir de bugün al Watch Dogs hediyesini kaçırma. Bugün son gün.

Burdan açtığım saçma konu başlıklarını değiştirip konuya uygun hale getiren sevgili moderatörümüze sevgilerimi yolluyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı