Intel G4560 sistem toplama

Site teknobiyotik hocam. Sadece biraz fiyat farkıyla karşılaşabilirsiniz hocam. Kimi sitede 240 lira olan ram kimi sitede 270 küsürlü fiyatlara olabiliyor :)

Harddisk ve ssd de mevcut diyelim. Bu şekilde vatandan toplaya bilir miyim ? Kısaca benim kredi kartım vs. bişeyim yok. Nakit benzeri bi şekilde alabileceğim bir yer lazım... :hasta:

Bu nasıl ?

Dosya Ekleri

• KASALAR.png
    KASALAR.png
    36 KB · Görüntüleme: 73
Kardeş sinerji gibi lüks bir sitede 240 lira olan parça oraya 280 lira olarak girilmiş. Bence vereceğin paraya yazık tam anlamıyla kazık yani. Benimde pek bilgim yok ama kapıda ödeme diye birşey var burda geçerlimidir acaba ?

Harddisk ve ssd de mevcut diyelim. Bu şekilde vatandan toplaya bilir miyim ? Kısaca benim kredi kartım vs. bişeyim yok. Nakit benzeri bi şekilde alabileceğim bir yer lazım... :hasta:

Bu nasıl ?
Sadece psu sorun Everest'e emanet etmeyin bence sistemi ;) 100 TL daha koyup iyi bir kasa al kafan rahat etsin. Bütçen yoksa istersen risk alabilirsin istersen ekran kartını strix yerine başka bir model alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı