Intel G4560 sistem toplama

FurkanASAR

Hectopat
Daha fazla  
1550 TL Bütçem var. Sistem toplamak istiyorum işin açıkcası çok canımı sıkıyor. Steam oyun dolu oynayamıyorum. Eski bilgisayarım Rahmetli olduk dan sonra düşük sınıf bir leptop ile bu zamana kadar geldim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler... Sistem DDR4 olursa çok makbule geçer. ;)

Sinerji.gen'den toplanmıştır.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    89,7 KB · Görüntüleme: 140
Sinerji'de yok. Teknobiyotik'de var ama kapıda ödemeyi seçerseniz montaj ve test yapamazlar. Şahsi önerim Sinerji'dir çünkü sorun yaşayanların sayısı diğer sitelere göre daha az.

Sağolun teşekkür ederim. Ben parayı hesaba yatırdıktan sonra dekont daki işlem numarasını kullanarak mı eft işlemi yapıcam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben böyle bir sistem düşünüyorum. Biliyorsunuz ki H110M DDR4 Anakartların güncelleme olayı var. Bu sitede fark ettim ki güncel olarak gönderiyorlarmış. Sanırsam 1000 Liraya falan gelecek montaj kurulum ile. Üstüne de kafana esen bir ekran kartı atabilirsin :)

Dosya Ekleri

• 1323132.jpg
    1323132.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 128
Ben böyle bir sistem düşünüyorum. Biliyorsunuz ki H110M DDR4 Anakartların güncelleme olayı var. Bu sitede fark ettim ki güncel olarak gönderiyorlarmış. Sanırsam 1000 Liraya falan gelecek montaj kurulum ile. Üstüne de kafana esen bir ekran kartı atabilirsin :)

Hangi site bu acaba ?

Vatandan toplayamaz mıyım gidip almak daha bi işime geliyor da ? :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı