Intel i5 2430M GeForce GT 520MX Sistem Performans Düşme Sorunu

unlucky

Hectopat
Daha fazla  
Ciddi derecede bir FPS sorunum var. Bilgisayarı alalı yaklaşık 4 yıl oluyor ve hiçbir bakım yaptırmadım. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Tek oynadığım oyun LoL, oyun başladığında neredeyse 180 FPS alıyorum diyebilirim. Fakat 1-2 dakika sonrasında efektler az artmış bile olsa FPS 15-20'lere kadar düşüyor. Sorunumu fotoğraflar ile destekledim bakabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.
düşük.png

yüksekfps.jpg

Adsız.png

Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner ya da AIDA64 programlarını kullanarak oyun içindeki işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını paylaşınız. İlk başta yüksek FPS varken sonradan düşmesi büyük ihtimal parçaların ısınmasından kaynaklıdır. Hiç bakım yapmadığınızı söylemişsiniz, fan kanalları tozla dolmuş olabilir.

Ciddi derecede bir FPS sorunum var. Bilgisayarı alalı yaklaşık 4 yıl oluyor ve hiçbir bakım yaptırmadım. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Tek oynadığım oyun LoL, oyun başladığında neredeyse 180 FPS alıyorum diyebilirim. Fakat 1-2 dakika sonrasında efektler az artmış bile olsa FPS 15-20'lere kadar düşüyor. Sorunumu fotoğraflar ile destekledim bakabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.
Eki Görüntüle 161612
Eki Görüntüle 161616
Eki Görüntüle 161617
Eki Görüntüle 161618
Hocam sana önerim kesinlikle bir bilgisayarcıya git ve temizlettir FPSnin tavan yaptıgını görecksin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı