Intel i7 10700K vs Ryzen 7 3800X

Tamam bende bir şey demedim gidin paranız ile rezil olun o zaman en diyeyim ben size? Gayet normal ve düzgün bir şekilde fikrimi savunuyorum gelmiş bana laf kalabalığı ve markayı ölümüne savunma diyorsunuz. Herkes istediğini yapar. İnsanlar fikirlerini düzgün bir şekilde söylemeyecekse neden bu forum var o zaman. Arkadaş yardıma ihtiyacı olmasa bu Entry'i açar mıydı sanki. Çok saçma şeyler söylüyorsunuz bende anlam veremiyorum gerçekten. İnsanlar istediğini ve kendine göre daha mantıklı gelen şeyleri söyleyebilmeli bence. Lütfen yazdıklarımı düzgün okuyun ve ardından bana bu muameleyi yapın lütfen.

O zaman doğru yerde doğru yorumu yapın derim, sizi burada kimse belirttiğiniz düşünceleriniz için herhangi bir kısıtlama veya engel getirmedi. Oyun odaklı işlemci önerisi odağında kullanıcı bir konu açmış ve bütçesi de belliyken konu açıldığından beri bu noktada lider olan Intel'i eleştiri yağmuruna tutmanız hiç yapıcı değil, konu sahibi F & P odaklı içinde soğutucusu da dahil olmak üzere beni her alanda uzun süre götürecek CPU önerisi istiyorum deseydi AMD Ryzen 7 3700X/3800X tavsiye ederdim emin olun, bütçesine ve kullanım amacına göre şu an i7-10700K çok daha mantıklı bir tercih.

Arkadaş hesaplı sistem toplamıyor ki. Toplasaydı birçok kişi AMD sistem önerirdi zaten. Burada 3000-4000 TL işlemciye ayıran arkadaştan bahsediyoruz ve oyun odaklı olacağını söylemiş. 600-700 TL fiyat farkının maddisal açıdan pek etkileyeceğini zannetmiyorum. Ki zaten karşılaştırıp böyle bir konu açmış. O yüzden aradaki performans farkı onun için önemliyse tartışmasız 10700K tercih etmeli.

Oyun, Performans ve kalite dediğiniz anda 10700K süper bir işlemcidir. Çok yüksek frekanslara ve çok iyi bir tek çekirdek performansına sahip. Özelliklerde oyunlarda olağanüstü bir verime şahitlik ediyoruz. Diğer bileşenleri de uyumlu bir şekilde alırsanız eğer son derece memnun kalır ve İntel'in bu işlemci de neler yaptığına ve paranıza değdiğine bir helal olsun derseniz.

Aman Allah'ım daha fazla paraya daha düşük performansı kalite zanneden arkadaşlar geldi. Ne yaparım bilmiyorum çok korkuyorum :D. Allah aşkına ilk önce soğutucularınızı değiştirin.

O zaman size dandik R5 3600 ile gelen soğutucunuz ile iyi günler.
10700K soğutucu ile gelmiyor zaten. Bilgilenin de gelin.

Konu sahibine 10700K ve güzel bir soğutucu almasını önerip, çıkıyorum.

Sanarsın birisinin babası AMD ceo su birisininki Intel'in ceo su lütfen fanboyluk yapmayın.

Sanarsın birisinin babası AMD ceo su birisininki Intel'in ceo su lütfen fanboyluk yapmayın.
Fanboy değilim. Sadece AMD'nin ürünlerini sevmiyorum. Intel'in ürünlerinden daha memnunum ve seviyorum.

Konuyu kaydırmayın.

Benim tekrardan söylüyorum önerim 10700K.

Öncelikle bir konu hakkında yorum yapıcaksan hele eleştirel bir yorum yapacaksan, o konu hakkında bilgi sahibi olmalısın. İkinci olarak bu entry altında yazdığım ve "intel'in ceo su" olarak nitelendiriğin arkadaşın bütün yazdıklarını okumalısın. Daha düzgünce okumadan sanki CEO'su falan demeye hiç gerek yok. Konunun sonunda zaten dikkatli okusaydınız ikimizinde birbirimize hak verdiğini ve benim ona haklısın diyip konuyu kapattığımızı göreceksin. Bu yorum hem senin için hemde @Negan Smith için lütfen düzgün okuyarak düzgünce şeyler yazın.

Öncelikle bir konu hakkında yorum yapıcaksan hele eleştirel bir yorum yapacaksan, o konu hakkında bilgi sahibi olmalısın. İkinci olarak bu entry altında yazdığım ve "intel'in ceo su" olarak nitelendiriğin arkadaşın bütün yazdıklarını okumalısın. Daha düzgünce okumadan sanki CEO'su falan demeye hiç gerek yok. Konunun sonunda zaten dikkatli okusaydınız ikimizinde birbirimize hak verdiğini ve benim ona haklısın diyip konuyu kapattığımızı göreceksin. Bu yorum hem senin için hemde @Negan Smith için lütfen düzgün okuyarak düzgünce şeyler yazın.
10700K alıp paranızla rezil olun diyen biri bana düzgün şeyler yazmamı mı söylüyor?

10700K alıp paranızla rezil olun diyen biri bana düzgün şeyler yazmamı mı söylüyor?
Eğer dikkat edersen genel olarak İntel'e söylediğimi ve 10700K'a söylemediğimi anlarsın arkadaşım. Cidden okuyun şunları. Bir kere olsun okusan yazdığım şeyleri oku be güzel kardeşim.
Kesinlike haklısınız O.C performansı ile ilgili bir tane bir şey bile demedim yazılarımda sadece dediklerim benim genel olarak İntel vs Amd hakkında yazılan saçma sapan şeyler. Onun dışında kesinlikle bu karşılaştırmanın kazananı İntel'dir. O.C performansı konusunda bu kadar iyi işler başardığını görmemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı