Intel i7 11800H vs Ryzen 7 5800H

Evet o da iyi, fakat L7'de Corsair klavye var. Ki bu da mükemmel tuş hissiyatı ve mükemmel RGB deneyimi sunuyor. GE steelseries, L7 Corsair klavye kullanıyor.

Evet o da iyi, fakat L7'de Corsair klavye var. Ki bu da mükemmel tuş hissiyatı ve mükemmel RGB deneyimi sunuyor. GE steelseries, L7 Corsair klavye kullanıyor.
Ayrıca L7'nin Corsair Software dışında herhangi problemi yok.
Steelseries klavye çok dikkat çekici msi’larda.
L5P için 23-24, L7 için 27-28 bekliyoruz.
3060 modeli gelmeyecekti galiba l5p’nin, doğru muyum ?

Gelmez çok büyük ihtimal. Bütçeniz nedir?
Ben is için kullanacagim H serisi Intel 7 ve Ryzen 7 lazım , soğutması iyi , ekran kartı benim için öncelikli değil , soğutma ve performans iyi olsun sorun değil

Bu arada oyun oynamayacağım ve finans programlarında , web browsing , YouTube , office programlarında kullanılacak
Ama finans Programları çok çekirdek islem gücü istiyor. Onyuzden bakıyorum

max 12/13 ama çok çok iyi bir seçenek olursa 14/15 bandı
Vatan bilgisayar seçeneklerinden de önerebilirsiniz

Son düzenleme:
4 bölge RGB var, şahsen 20 bin lira fiyatlı bir laptopa yakıştıramadım. Ben 12 bin bandından itibaren perkey isterim açıkçası.
Onu msi’da bulabilirsiniz bulursanız. 12 itibari ile per key çok görmedim ben anca msi’da. Ayrıca yurt dışı fiyatı o kadar yüksek değil. Bizim ülkemizde rtx, 3060-3070-3080, amd 5000 veya intel 11. Nesil görünce satıcılar ekstra 10.000 TL ekliyor başlangıçtan.
Ben is için kullanacagim H serisi Intel 7 ve Ryzen 7 lazım , soğutması iyi , ekran kartı benim için öncelikli değil , soğutma ve performans iyi olsun sorun değil

Bu arada oyun oynamayacağım ve finans programlarında , web browsing , YouTube , office programlarında kullanılacak
Ama finans Programları çok çekirdek islem gücü istiyor. Onyuzden bakıyorum

max 12/13 ama çok çok iyi bir seçenek olursa 14/15 bandı
Vatan bilgisayar seçeneklerinden de önerebilirsiniz
Hocam l5p yu silin kafanızdan. O fiyat bandında çıkma ihtimali çok yok onun yerine Asus rog serisinin R7 5800H’lı ürünleri var ama iç yapı kalitesini bilemem insanlar liquid metal’ı normal macun ile değiştirince 20 derece gibi bir sıcaklık inmesi olduğunu vb. söylüyorlar.

Geri
Yukarı